back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wywiad Borysa z Budką

  Odkopano przewodniczącego Budkę. Odkopano go z okazji zaproszenia do Radia RMF i rozmowy z redaktorem Mazurkiem. Warto było, bo kto żyw, przekazuje sobie ulubione fragmenty wywiadu. Wywiadu Budki z Borysem, bo pytania redaktora Mazurka były przez przewodniczącego PO zamieniane w pytania, które zadawał gość sam sobie, z pominięciem prowadzącego audycję.

  Nie dziwi nas, że na fali konfliktu dwóch konkurujących partii o LGBT, pan redaktor Mazurek zainteresowany był stanowiskiem w tej sprawie Platformy Obywatelskiej i jej kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Z udostępnianych na portalach społecznościowych fragmentów wywiadu wynika, że nie tylko redaktor Mazurek czuł się niedoinformowany w tej sprawie.

  Przewodniczący Budka zapytany wprost o związki partnerskie zastosował nową kombinację odpowiedzi. Były to pytanio-odpowiedzi o dofinansowanie służby zdrowia, sprawy finansowe, które nurtują samorządowców tudzież odwołanie ministra Kamińskiego i Ziobry. Nic nam się nie kleiło z tematem, który próbował moderować gospodarz programu. Redaktor pytanie powielał, a gość odpowiadał, jakby miał kłopoty na łączach. Gdy jednak redaktor wszedł na orbitę swojego gościa i obiecał mu osobne wejście na antenę z tematem wydobycia miedzi i pirytu, przymuszony do odpowiedzi na zadane wielokrotnie pytanie, przewodniczący Budka zdradził, że związki partnerskie w programie są, ale PO jest bezsilna, bo nie ma większości w Sejmie. My jednak pamiętamy, że związki partnerskie były na ustach prominentnych i nie tylko polityków PO w każdej kampanii wyborczej. Nawet w tych wygranych. 8 lat PO miała większość w parlamencie i zdaje się ten temat na te 8 lat wygumkowała z programu. Odniósł się do tego faktu Igor Sokołowski, dziennikarz TVN, który na swoim koncie społecznościowym napisał: „Przypomnijcie mi, proszę, co dla środowiska LGBT zrobiono przez 8 lat poprzednich rządów? Obłuda jest równie obrzydliwa, co homofobia.”.

  Rozumiemy także, że skoro w chwili obecnej PO większości w Sejmie nie ma, to zasiadanie w parlamencie traktuje, jako dobrze płatne wakacje. Nie jesteśmy w tej naszej opinii odosobnieni. Po wysłuchaniu wywiadu Borysa z Budką w radio RMF, postanowiła zadać gościowi pytanie, rzeczniczka Lewicy Anna Maria Żukowska. Doprecyzujemy, pytanie było zadane i Borysowi i Budce, a brzmiało ono tak: „Panie Przewodniczący @bbudka, mówi Pan, że „związki partnerskie macie w programie”, ale nie złoży Pan ustawy, bo nie ma większości w Sejmie. A ja chciałam zapytać, po co w takim razie składa Pan w ogóle jakiekolwiek ustawy, na które również nie ma większości, bo większość ma PiS?”

  Parlamentarzysta opozycji to ma jednak życie klawe!

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, rmf.fm
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap