back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Względy osobiste

  Gdy obserwowaliśmy festiwal głupich ruchów władz Platformy Obywatelskiej wydawało nam się, że nic bardziej nonsensownego w polityce polskiej stać się nie może. Czymże innym jest bowiem głosowanie przeciwko ratyfikacji Funduszu Odbudowy, czyli przeciwko środkom pomocowym dla całej Unii Europejskiej przez partię, która mienić się miała najbardziej proeuropejską wśród wszystkich polskich ugrupowań. Czymże być mogło wyrzucenie z partii dwóch polityków: Rasia i Zalewskiego za to, że otwarcie i głośno powiedzieli o słabości przywództwa Borysa Budki, a przecież ich stanowisko podzieliło w liście otwartym 50 innych parlamentarzystów KO, wskazywały na to sondaże, a nawet media sprzyjające PO. Byliśmy jednak ludźmi małej wiary. Polityczny Monthy Python dosięgł także Polski 2050 Szymona Hołowni.

  Wczoraj na FB długi wpis zamieściła radna Szczecina. Radna ta miała zasilić szeregi partii Szymona Hołowni. Odbył już nawet rozmowy z naszym celebrytą, jego zastępcą Michałem Kobosko i jedną z posłanek ugrupowania. Ponieważ rozmowy z tzw. „górą” odbywały się w lutym, pani radna czuła się do ruchu wcielona i podejmowała wspólne z ruchem działania, jakim było m.in sprzątanie . Widocznie pani radna nie przyłożyła się do porządków należycie, bo drogą mailową od władz regionu zachodniopomorskiego partii otrzymała informację, że do ruchu wcielona jednak nie będzie. Powodem formalnym było przełożenie przez panią radną spotkania z władzami regionu z piątku na poniedziałek z przyczyn osobistych. Radna ma własną interpretację zaistniałej sytuacji i na facebookowym koncie pisze: „Ludzie tworzący to ugrupowanie na szczeblach wojewódzkich, lokalnych nie chcą zmienić języka debaty politycznej, upodmiotowić mieszkańców, przywrócić znaczenia obywatelskości. Chcą być kolejną spartyjniałą partią w układance.”

  Napominamy zatem przyszłych, ewentualnych kandydatów na członków partii Szymona Hołowni: albo przykładajcie się bardziej do roboty albo zrezygnujcie z życia osobistego, bo względy z nim związane są niemile widziane, albo przed spotkaniem z władzami regionu zajmijcie miejsce w poczekalni na 3 dni przed wyznaczoną datą.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: facebook.pl, wyborcza.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap