środa, 6 lipca, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  Z rodziną najlepiej na zdjęciu. Mateusz Morawiecki nie będzie zachwycony!

  I kto zaprzeczy, że z rodziną najlepiej tylko na zdjęciu i to w środku żeby Cię nie wycięli? Przekonał się o tej powszechnej prawdzie także Premier Morawiecki.

  Właśnie minęło 100 dni od wyborów i na podsumowanie prac rządu wysiliła się także Anna Morawiecka siostra szefa rządu. Nasz „Perfekcyjny Pan Domu” otrzymał na siostrzanej cenzurce jedynie czwórkę z plusem. Siostrzane oko zauważyło sukcesy we wdrażaniu programów socjalnych i w gospodarce kraju. Paluszkiem zaś siostrzyczka pogroziła za słabe wyniki w kulturze, w której „niewiele się dzieje” oraz wymiarze sprawiedliwości. Bystremu oku nie umknęło fiasko w dziedzinie polityki związanej z demografią oraz przyrostem naturalnym. Czytając wpis baliśmy się, że Pani Anna zasugeruje Premierowi jakąś formę jego osobistego zaangażowania w poprawienie tych statystyk, ale uff, tak się nie stało. Starała się raczej usprawiedliwić tę niemoc słowami „I trudno tu w sumie winić Mateusza, bo króluje indywidualizm w społeczeństwie i nie jest to łatwo przezwyciężyć”.

  Jeszcze Premier nie zdążył wysuszyć oczu po braku oceny bardzo dobrej na świadectwie, a tu kolejny członek rodziny nie popisał się (chyba) lojalnością. Otóż Franek Broda, syn Anny Morawieckiej w piątkowy wieczór opublikował na Facebooku zdjęcie Szymona Hołowni z opisem „Po przeczytaniu programu Szymona Hołowni stwierdzam, że to mój kandydat. Kandydat dla Polski”. Dodatkowo swoje zdjęcie profilowe opatrzył nakładką z podpisem „To ja stoję za Hołownią”.

  Jakby tu pomóc Premierowi? Głowy nam parują i jest – Eureka! Panie Premierze podpopowiadamy rozwiązania. W kwestii siostrzeńca, to metoda Doroty Zawadzkiej na wychowanie niesfornego „malucha”: do konta na tak długo, aż mu się poglądy zmienią. Co do siostry Anny proponujemy pilne prześledzenie „Seksmisji”, tam jest na talerzu podana recepta na wzrost demografii bez konieczności Pańskiego bezpośredniego udziału.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność..

  źródło: https://wiadomosci.wp.pl/
  photo by pixabay.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap