back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Za co on wam płaci”

  Od bladego świtu Donald Tusk pielgrzymuje z dobrym słowem i domyślamy się, że pomysłami na lepsze jutro pod jego światłym przewodnictwem. Pielgrzymuje od przedsiębiorcy do przedsiębiorcy. Rankiem zawitał do piekarni, gdzie posilił się jeszcze ciepłą bułeczką, by mieć wigor na dalszą drogę. Na tej drodze spotyka zupełnie przypadkowych małych biznesmenów, którym drożyzna spędza sen z powiek. Są tak zafrasowani obecną sytuacja w kraju, że zapominają o własnej niedalekiej przeszłości.

  Donald Tusk spotyka się m.in z panem Przemkiem. Życiorys zawodowy pana Przemka opisuje na twitterowym koncie jedna z internautek: „Pan Przemek w Starym Bojanowie prowadzi „niewielką przetwórnię” NIP 6981829705 o kapitale zakładowym 1,7 mln zł i marzy o modernizacji, na którą go stać, bo rząd PiS przekazał mu w latach 2000-2021 ok. 1 mln zł bezzwrotnej pomocy.” Informację uzupełnia dziennikarz TVP Info Daniel Liszkiewicz: „Pan Przemek- znajomy Adama Szłapki, fan Soku z Buraka i przaśnych memów. Marzy o dofinansowaniu na rozwój chociaż w 2017 dostał na innowacje ponad 3,3 mln zł. Pozuje na szkockiego lorda, hoduje szkockie deerhoundy. Tu w roli przypadkowego przedsiębiorcy.”.

  Dopiero połowa dnia, a my już się martwimy kto następny będzie wypłakiwał się w rękaw Donalda Tuska. Skoro chodzi on po mateczniku posła Adama Szłapki, przewodniczącego przystawki PO zwanej Nowoczesną, to może sam poseł znajdzie się na drodze pielgrzymki. Będzie mógł się wyżalić na zbyt niską dietę poselską, co wpływa na jego brak samodzielnego myślenia i konieczność zdawania się na decyzje Borysa Budki, który kieruje klubem Koalicji Obywatelskiej.

  Podsumowując pierwszą połowę ciężkiej pracy Tuska cytujemy tę samą internautkę, na którą powołaliśmy wcześniej. Pani Edyta twierdzi i pyta na swoim koncie twitterowym: „To naprawdę niezwykłe jak dramatycznie słabe intelektualnie jest zaplecze Donalda Tuska, które pakuje go w takie propagandowe ustawki bez wcześniejszego rozpoznania. Za co on wam płaci Paweł Graś i Platforma Obywatelska”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap