back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Za czym kolejka ta stała?

  Nucimy sobie dzisiaj w redakcji hit Krystyny Prońko „Za czym kolejka ta stoi”. Nucimy w nawiązaniu do ostatnich wyborów, gdzie przed lokalami wyborczymi stały długie kolejki, zwłaszcza w dużych miastach. Wybory, to piękne święto demokracji i należałoby się cieszyć z faktu najwyższej frekwencji od 1989 roku. Należałoby, ale jest jedno ale. Czy te osoby, które stały w tych ogonkach wiedziały za czym naprawdę stoją.

  W kolejkach do urn stali młodzi i starzy. Jedni i drudzy w dużej mierze zwiedzeni obietnicami. Ci, którzy stali w ogonku, by oddać głos na Trzecią Drogę byli zapewne świadomi, że oddając głos na Kosiniaka-Kamysza żegnają się w większości z takimi przywilejami jak 800+, czy 13 i 14 emerytura. A może nie byli świadomi? Może nie chciało im się przyjrzeć, jaki program ma ta koalicja? Do oni zapewne za chwilę będą tymi co najbardziej zapłaczą nad swoim losem i będą chcieli uciąć sobie rękę, która zaznaczyła krzyżyk przy kandydacie Trzeciej Drogi.

  Władysław Kosiniak-Kamysz zwany Tygrysem pokazał kły już dzień po wyborach. Zapowiedział 800+ tylko dla wybranych i rezygnację z dodatkowych emerytur. Słowa zapewne dotrzyma. Ci jego wyborcy, dla których perspektywa emerytury jest odległa, a jedyne dziecko na ich utrzymaniu, to psiecko będą szczęśliwi, ale Ci, którzy oddali ten głos w niewiedzy zawyją.

  Czy Ci, którzy stali w kolejkach wiedzieli za czym, jak pyta Krystyna Prońko w swoim szlagierze? Czy wkrótce zapłaczą za odchodzącym PiS-em? Oczywiście opozycja przejmująca władzę zwali winę na pustki w budżecie, który zostawił PiS, bo na kogoś swój ruch odebrania przywilejów socjalnych będą musieli zwalić.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: PAP/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap