Za ten uśmiech

0

Absolutnie nie chcemy obrażać kobiet. Nic takiego by nam nawet przez myśl nie przeszło. Raczej chcemy zwrócić uwagę na taki ich przymiot, którym jest wiara we własną sprawczość. Tak jest z naszymi graficzkami, które od czasu do czasu połechtane przez Naczelną uważają, że wszystko mogą. Podobnie jest z prawdziwą prezydent Małgorzatą Kidawą-Błońską.
Pani marszałek pytana w radio Zet o wizytę amerykańskiego prezydenta w Europie odparła, że gdyby ona była prezydentem RP, Biden na pewno by się z nią spotkał. Mniemamy, że to dla uroczego uśmiechu pani Kidawy, mocarstwowy prezydent zmieniłby plan wizyty. To z uwagi na tematykę rozmów wolałby spotkać się z panią poseł. Po co wystawiać się na krytykę niezadowolonych ze zdjęcia przez amerykanów veta na Nord Stream 2, skoro niedoszła prezydent Kidawa nie przewidziałaby tego tematu w grafiku. Ona chętnie porozmawiałaby z Bidenem o pandemii. Może o jakości szczepionek lub zdejmowaniu obostrzeń, a może typach objawów covidowych. Nord Strem 2 już jest na ukończeniu, niemieccy sąsiedzi zadowoleni, rosyjscy bracia liczą dochody, zatem po co Bidenowi głowę zawracać.
Pani Kidawa zabrała też głos w sprawie immunitetu marszałka Grodzkiego. Jej zdaniem marszałek powinien go zachować do końca kadencji. Po wyborach jest szansa na zmianę rządu, wpływ na prokuratora będzie miał platformerski minister i zapewne sprawa utknie w jego szufladzie do przedawnienia i będzie po kłopocie. Czy ktoś tej prostej kombinacji nie rozumie? Jeszcze pod uwagę trzeba wziąć tour Kidawy z Grodzkim po polskich plażach, gdzie marszałek będzie mógł przekonać plażowiczów, że jedyne tajne koperty, które mu są znane to te zabójcze, te odtajnione brał uczciwie i oficjalnie w prywatnym gabinecie.
Temat powrotu Tuska też został poddany analizie przez nieskomplikowany umysł pani marszałek. Tu włączył się platformerski chip wszczepiony pani Kidawie wraz z odebraniem legitymacji partyjnej: „Celem jest nie to, kto obejmie jaki urząd w koalicji czy Platformie, ale żeby odsunąć PiS od władzy”.
Właściwie nie wiemy dlaczego ten chip włączył się dopiero za trzecim pytaniem.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

źródło: twitter.com, wpolityce.pl
photo by: