back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Za ten uśmiech

  Absolutnie nie chcemy obrażać kobiet. Nic takiego by nam nawet przez myśl nie przeszło. Raczej chcemy zwrócić uwagę na taki ich przymiot, którym jest wiara we własną sprawczość. Tak jest z naszymi graficzkami, które od czasu do czasu połechtane przez Naczelną uważają, że wszystko mogą. Podobnie jest z prawdziwą prezydent Małgorzatą Kidawą-Błońską.
  Pani marszałek pytana w radio Zet o wizytę amerykańskiego prezydenta w Europie odparła, że gdyby ona była prezydentem RP, Biden na pewno by się z nią spotkał. Mniemamy, że to dla uroczego uśmiechu pani Kidawy, mocarstwowy prezydent zmieniłby plan wizyty. To z uwagi na tematykę rozmów wolałby spotkać się z panią poseł. Po co wystawiać się na krytykę niezadowolonych ze zdjęcia przez amerykanów veta na Nord Stream 2, skoro niedoszła prezydent Kidawa nie przewidziałaby tego tematu w grafiku. Ona chętnie porozmawiałaby z Bidenem o pandemii. Może o jakości szczepionek lub zdejmowaniu obostrzeń, a może typach objawów covidowych. Nord Strem 2 już jest na ukończeniu, niemieccy sąsiedzi zadowoleni, rosyjscy bracia liczą dochody, zatem po co Bidenowi głowę zawracać.
  Pani Kidawa zabrała też głos w sprawie immunitetu marszałka Grodzkiego. Jej zdaniem marszałek powinien go zachować do końca kadencji. Po wyborach jest szansa na zmianę rządu, wpływ na prokuratora będzie miał platformerski minister i zapewne sprawa utknie w jego szufladzie do przedawnienia i będzie po kłopocie. Czy ktoś tej prostej kombinacji nie rozumie? Jeszcze pod uwagę trzeba wziąć tour Kidawy z Grodzkim po polskich plażach, gdzie marszałek będzie mógł przekonać plażowiczów, że jedyne tajne koperty, które mu są znane to te zabójcze, te odtajnione brał uczciwie i oficjalnie w prywatnym gabinecie.
  Temat powrotu Tuska też został poddany analizie przez nieskomplikowany umysł pani marszałek. Tu włączył się platformerski chip wszczepiony pani Kidawie wraz z odebraniem legitymacji partyjnej: „Celem jest nie to, kto obejmie jaki urząd w koalicji czy Platformie, ale żeby odsunąć PiS od władzy”.
  Właściwie nie wiemy dlaczego ten chip włączył się dopiero za trzecim pytaniem.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, wpolityce.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap