back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Zabrać 500+ i 14 emeryturę. Takie życzenie wyraził były członek SLD, partii Korwin, a obecnie PO

  Donald Tusk nieustannie jeździ po kraju. Po co nie wiemy. Gdyby ktoś chciał pana Tuska zapytać o program Platformy Obywatelskiej, to odpowiedzi się może nie doczekać. Panie Leszczyna i Gronkiewicz-Waltz uprzedziły odpowiedź na to pytanie, że mamy ale nie zdradzimy, bo PiS nam go ukradnie. W trakcie pielgrzymek Tuska po kraju możemy się jednak co nieco dowiedzieć o tym skrzętnie ukrywanym programie od pomniejszych członków PO.

  W Szczecinie, który był kolejnym przystankiem na trasie Tuska zabrał głos młody członek Platformy Obywatelskiej. To był zapewne prawdziwy głos PO. Młodzi ludzie są zazwyczaj prawdomówni, co wiedzą, to powiedzą. „Mam nadzieję, że zabierzecie 500 plus i 14 emeryturę, że przestaniemy dokładać te pieniądze. Za pana rządów nic nie dopłacaliście, a dawaliśmy sobie radę – uczciwą, normalną pracą. Chciałbym, żeby polityka ciepłej wody w kranie wróciła” – wyraził swoje oczekiwanie młody członek PO, a sala biła brawo. To są te małe sygnaliki, które wysyła do nas Platforma Obywatelska abyśmy, gdy dojdą do władzy, nie czuli się rozczarowani, że nic o tym nie wiedzieliśmy.

  Uderz w stół nożyce się odezwą, zatem internet już komentuje. Premier Mateusz Morawiecki udostępnił wypowiedź młodziana z PO i opatrzył ja komentarzem: „Wnioski wyciągnijcie sami”. Piotr Nisztor, dziennikarz śledczy Gazety Polskiej domyślił się kim będzie młodzian w ewentualnym przyszłym rządzie PO: „Gość wygląda na przyszłego ministra pracy i polityki socjalnej w rządzie Donalda Tuska… Bardzo wrażliwy na biedę i krzywdę drugiego człowieka” i dodał: „Oni w tej PO naprawdę robią wszystko aby nie wygrać wyborów”.

  TVP Info prześwietliło karierę młodego członka PO. To Dariusz Szczotkowski. W polityce zaczynał od SLD, następnie swoją osobą służył partii Korwin, aby na koniec zakotwiczyć w PO. Ta polityczna zmiana barw u Darka, to nawet nie rozkrok, to szpagat.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: tvp.info, twitter.com

  photo: tvp.info

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap