back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Żądamy prawa wyborczego od przedszkola

  Mamy pytanie do Szymona Hołowni. Czym się do cholery różnią 16 latkowie od 12 latków. Przecież to jest jakieś jawne wykluczenie. Skoro 16 latkowie będą mogli głosować, bo pan Szymek będzie o to walczył, to dlaczego nie uczniowie piątej klasy. Być może Ci drudzy także są elektoratem pana Szymka, wszak duża ich grupa, to entuzjaści „Mam Talent”, który kiedyś prowadził Szymuś.

  Na Twitterze Szymon Hołownia złożył taką deklarację: „Obiecuję zrobić wszystko, by 16-latkowie mogli głosować i decydować o swojej przyszłości. Broniąc klimatu, domagając się #czarnekout pokazali, że są nierzadko dużo bardziej świadomi niż osoby mające prawo głosu.” Od razu rodzi się pytanie. Czy 12 latkowie są zwolennikami palenia w piecu węglem i jeżdżenia samochodami spalinowymi? Co jest panie Szymku. Jawna dyskryminacja!

  Pod postem czytamy komentarze entuzjastów pomysłu Szymka: „I na tym poziomie pozostań, dorosłeś do nich, dzieciuchu. Młodzież jest bardziej ogarnięta.”, „Myślę, że w tej chwili, to byś Pan potrzebował ich głosów, żeby zdecydowali o Pańskiej przyszłości. Z dorosłych mało już kto daje się nabrać…”. „Dlaczego nie ośmiolatkowie? Już umieją czytać.” – czytamy pod postem Szymka.

  Panie Szymku! Nasze dzieci żądają prawa wyborczego od przedszkola! Będą na pana głosować.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap