back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Zapominalski

  W 2016 roku Rafał Trzaskowski głosował przeciw obniżeniu wieku emerytalnego, bo była to propozycja PiS. Tak tłumaczy kandydata w TVP poseł Kropiwnicki. Mówi tak, bo sam Rafał Trzaskowski nie pamięta jak głosował. Nie pamięta jak głosował, bo zapomniał, że był posłem. Jak już mu się przypomniało, że jednak był, to nie pamięta, czy takie głosowanie było. Pamięta jednak archiwum sejmowe. Trzaskowski był posłem, głosowanie było, a Trzaskowski głosował przeciw.

  Dziury w pamięci, to nie jest dobry prognostyk dla sprawowania urzędu prezydenta. Jak do tej amnezji kandydata mają się odnieść jego ewentualni wyborcy? Skoro kandydat Trzaskowski ma już kłopoty z pamięcią w sprawach, które dla Polaków były i są bardzo istotne, to czy wiarygodnie wybrzmiewają obietnice Rafała Trzaskowskiego składane obecnie wyborcom.

  Jako poseł pan Rafał był przedstawicielem narodu i rozumiemy, że swoją pracę traktował poważnie. Głosowanie nad obniżeniem podniesionego przez PO-PSL wieku emerytalnego, wydawać by się mogło było dość kluczowe dla przyszłości społeczeństwa, ale skoro było PiS, to na ten moment pana Rafał wyłączył pamięć i zwoje mózgowe przestały pracować.
  Gratulujemy umiejętności wyłączania się na sprawy wszystkie poza tymi, które bliskie są kandydatowi i jego ugrupowaniu. Zapomniał przecież pan Rafał także o „Deklaracji LGBT +”, którą podpisywał w blasku fleszy, gdy został prezydentem stolicy. Podpisał, a koledzy z PO zapewne mu przypomnieli, że temat związków partnerskich, jednopłciowych jest przez nich wykorzystywany tylko w trakcie kampanii i kolega Rafał przeholował z tym zobowiązaniem już po jej zakończeniu. I pstryk, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mer stolicy zapomniał o deklaracji.

  Teraz kandydat Trzaskowski zapomniał, że jeszcze pełni funkcję prezydenta stolicy i hula po Polsce, zatem warszawscy przedsiębiorcy też poszli w zapomnienie i mogą również zapomnieć o swoim włodarzu, gdy przyjdzie im oddać głoś 28 czerwca.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, tvp.info
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap