back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Żarcik lidera nieufności

  Zamiast pisać program Platformy Obywatelskiej czego oczekują jej wyborcy, Donald Tusk „ćwierka: na twitterowym koncie. Niestety wpisy nowego szefa PO osiągnęły poziom żenady, co zauważają nawet sympatyzujący z opozycją internauci.

  Dzisiejszy wpis Donalda Tuska brzmi: „W sumie to nawet zabawne, że operacji „für Deutschland” patronują ministrowie Schreiber, Rau, Szefernaker i Müller. Taki gruppenführer Wolf 2.0.”. Dowcipniś z tego Tuska z tym, że żart bawi chyba wyłącznie autora. Wojciech Szacki, dziennikarz związany z tygodnikiem „Polityka”, nie turla się ze śmiechu, za to pyta satyryka Tuska: „Żarty z nazwisk? Serio? I co gorsza nieśmieszne”. Dziennikarz „Rzeczpospolitej”, Michał Płociński też pozbawiony jest poczucia humoru i tak komentuje wpis Tuska: „To rzeczywiście zabawne… dla kodziarzy w 2016”. Wojciech Wybranowski, redaktor naczelny „Głosu Wielkopolskiego” w odpowiedzi na krotochwile Donka cytuje Marka Twaina: „Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.”

  W dniu dzisiejszym pojawił się nowy sondaż. Sondaż nieufności do polityków. Donald Tusk jest w tym sondażu liderem. Polacy muszą zatem być wiernymi czytelnikami wpisów Tuska. Niewątpliwie.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: wpolityce.pl
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap