back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Zawiódł drogowskaz

  Joanna Mucha dołącza do partii Szymona Hołowni, Polska 2050. To już trzeci parlamentarzysta, który zmienia barwy. Jest już posłanka Lewicy, senator Koalicji Obywatelskiej, wcześniej członek Nowoczesnej i teraz dobija posłanka Platformy Obywatelskiej.

  Rozszlochano się w mediach społecznościowych, że młoda i obiecująca odchodzi z Platformy Obywatelskiej i rzuca się w ramiona Szymka. To taka polska specjalność, podobnie jak w sporcie, zawsze młodzi i obiecujący, nieważne, że po 40-tce. Oburzy się nasza Naczelna, czytając nasze złośliwości związane z wiekiem pani Muchy. Ona bowiem też jest młoda i obiecująca z naciskiem na młoda, a wiek podobny do posłanki osiągnęła. Różnica między paniami jest taka, że nasza Szefowa już parę nagród zdobyła, nawet międzynarodowych, a u posłanki Muchy półka z trofeami nadal pusta. Taki to obiecujący nabytek w stadku Szymusia się pojawił.

  No może jesteśmy niesprawiedliwi. Jakieś przymioty posłanka Mucha jednak posiada. Nasza Joasia bowiem śpiewa, co mogło dostrzec i usłyszeć kilka tysięcy osób ją obserwujących. Wybitne walory wokalne to jednak nie były i jeśli to także miałoby być porównaniem do naszej Naczelnej, to już zaciskamy piąstki z nadzieją, że Naczelna swoim wokalem raczyła nas nie będzie.

  Posłanka Mucha na konferencji w sejmie mówi: „Nadszedł taki moment, w którym zorientowałam się, że ja i PO jesteśmy w innym miejscu.” I dodaje „To są po prostu dwie inne drogi”. Tak po prostu posłance Muszce kierunkowskazy się pomyliły. Ktoś złośliwie go przestawił i ona bidulka nie wiedziała, że zbłądziła. Apelujemy o ukaranie drogowców!

  Czy Hołownia dobrze zrobił przygarniając Muchę wątpi też dziennikarka Newsweeka Dominika Długosz, która pisze na twitterowym koncie: „Ja państwa wszystkich bardzo przepraszam, ale jak czytam o tym, że KO straciła bardzo obiecującą polityczkę to chciałabym zapytać ile lat ona jest już taka bardzo obiecująca?” i dodaje w osobnym tweecie: „To co mamy IV ligę hokeja w Polska 2050? Podobno nawet z własnym komentatorem ;)”.

  Kto będzie następny? Miejmy nadzieję, że nie nasza Naczelna.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap