Zawiódł drogowskaz

0

Joanna Mucha dołącza do partii Szymona Hołowni, Polska 2050. To już trzeci parlamentarzysta, który zmienia barwy. Jest już posłanka Lewicy, senator Koalicji Obywatelskiej, wcześniej członek Nowoczesnej i teraz dobija posłanka Platformy Obywatelskiej.

Rozszlochano się w mediach społecznościowych, że młoda i obiecująca odchodzi z Platformy Obywatelskiej i rzuca się w ramiona Szymka. To taka polska specjalność, podobnie jak w sporcie, zawsze młodzi i obiecujący, nieważne, że po 40-tce. Oburzy się nasza Naczelna, czytając nasze złośliwości związane z wiekiem pani Muchy. Ona bowiem też jest młoda i obiecująca z naciskiem na młoda, a wiek podobny do posłanki osiągnęła. Różnica między paniami jest taka, że nasza Szefowa już parę nagród zdobyła, nawet międzynarodowych, a u posłanki Muchy półka z trofeami nadal pusta. Taki to obiecujący nabytek w stadku Szymusia się pojawił.

No może jesteśmy niesprawiedliwi. Jakieś przymioty posłanka Mucha jednak posiada. Nasza Joasia bowiem śpiewa, co mogło dostrzec i usłyszeć kilka tysięcy osób ją obserwujących. Wybitne walory wokalne to jednak nie były i jeśli to także miałoby być porównaniem do naszej Naczelnej, to już zaciskamy piąstki z nadzieją, że Naczelna swoim wokalem raczyła nas nie będzie.

Posłanka Mucha na konferencji w sejmie mówi: „Nadszedł taki moment, w którym zorientowałam się, że ja i PO jesteśmy w innym miejscu.” I dodaje „To są po prostu dwie inne drogi”. Tak po prostu posłance Muszce kierunkowskazy się pomyliły. Ktoś złośliwie go przestawił i ona bidulka nie wiedziała, że zbłądziła. Apelujemy o ukaranie drogowców!

Czy Hołownia dobrze zrobił przygarniając Muchę wątpi też dziennikarka Newsweeka Dominika Długosz, która pisze na twitterowym koncie: „Ja państwa wszystkich bardzo przepraszam, ale jak czytam o tym, że KO straciła bardzo obiecującą polityczkę to chciałabym zapytać ile lat ona jest już taka bardzo obiecująca?” i dodaje w osobnym tweecie: „To co mamy IV ligę hokeja w Polska 2050? Podobno nawet z własnym komentatorem ;)”.

Kto będzie następny? Miejmy nadzieję, że nie nasza Naczelna.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

źródło: twitter.com
photo by: