back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Zgorzkniały Tusk ogłasza program „cela plus”. czy będzie też nowiczok i zsyłka na Sybir?

  Co siedzi w głowie Donalda Tuska. Raczej nie mózg a sieczka. Jest to zapewne efekt tego, że nic mu nie wychodzi. Sondaże nie są obiecujące. Jednej wspólnej listy raczej trudno oczekiwać. Oddala się wizja premierostwa. Programu jak nie było tak nie ma. To wszystko sprawia, że rozgoryczony chodzi po swoich ulubionych stacjach i straszy programem „cela plus”. Pięknie ten fakt podsumował mecenas Robert Smoktunowicz, który na twitterowym koncie napisał: „Zgorzkniały i pełen nienawiści do rządzących polityk ogłasza po raz kolejny w TVN24 swój flagowy program „Cela plus czyli będą siedzieć”. W każdym normalnym, demokratycznym kraju zostałby oszołomem lub mocno straciłby w sondażach. Lecz nie w Polsce i nie dla totalnej opozycji…”.

  Nie wiemy jak w praktyce będzie wyglądał program „cela plus”. Czy Donald Tusk zacznie od siebie, bo przecież jeszcze nie poniósł żadnej odpowiedzialności za ukradzione nam pieniądze z OFE. Trzeba być chojrakiem, aby ogłaszać coś, co może w pierwszej kolejności dotknąć samego Tuska. Ten program przypomina nam także rządy Putina. Tusk chce wzorem swojego kolego robić czystki. Miejmy tylko nadzieję, że nie będzie zsyłki na Sybir lub użycia nowiczoka, jako pomoc w usuwaniu przeciwników.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap