back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Zjednoczeni inaczej

  Zaraz, chwileczkę, chwilunię. Jak to miało być? Acha! Zjednoczona opozycja! Zjednoczona pod wodzą Donalda Tuska. Wygląda jednak na to, że o tym projekcie możemy powoli zapomnieć.

  Zastanawia nas bowiem, czy można budować jedność atakując? Dostała już po głowie od Tuska Lewica, gdy postanowił ją ocenić zapewne z życzeniami noworocznymi. „Lewica sama stawia znak zapytania, na ile partia Czarzastego chce współpracować z PiS-em, a na ile chce zmienić tę władzę i tej jasności nikt z nas nie ma” – powiedział w „orędziu” noworocznym. Działaczom Lewicy nie przypadły do gustu te powinszowania. Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, jedna z liderek Lewicy postanowiła odwzajemnić życzenia. „Kiedy Donald Tusk wrócił do polskiej polityki, to wrócił z taką szumną zapowiedzią, że zrobi wszystko, żeby wygrać z PiS. Tymczasem na razie to, co go pochłania, to walka z innymi ugrupowaniami po stronie demokratycznej opozycji” – mówiła w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

  Po Lewicy przyszła kolej na Polskę 2050. Platformerskie lemingi postanowiły zaatakować Szymona Hołownię za to, że jego fundacja otrzymała pieniądze od MSZ na działalność dobroczynną w Afryce. Lekcja przez drużynę Tuska słabo byłą odrobiona, bo nie zadali sobie trudu, by sprawdzić fakt, że Polska Akcja Humanitarna Janiny Ochojskie – europosłanki PO – także otrzymała kasę z tego rządowego źródła. Szymon Hołownia odpłacił się dzisiaj w wywiadzie dla Rzeczpospolitej. Zapytany o wspólne listy z Platformą Obywatelską odpowiedział: „To mit polityczny, pobożne życzenie, które i tak się nie spełni, a dzisiaj służy do zaklinania rzeczywistości i też do stwarzania pozorów, że oto panujemy nad sytuacją. To opowieści z mchu i paproci”.

  Panu Tuskowi dedykujemy piosenkę Elektrycznych Gitar, którą powinien nucić codziennie przy goleniu: „Już każdy powiedział to co wiedział Trzy razy wysłuchał dobrze mnie Wszyscy zgadzają się ze sobą A będzie nadal tak jak jest. I co ja robię tu uuu, co ty tutaj robisz”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com, rp.pl
  photo by:

   

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap