back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Złodziejstwo programów

  Podkradanie programu innym formacjom politycznym przez Platformę Obywatelska znamy nie od dziś. Po sukcesie programu socjalnego 500+ zapowiadanego w trakcie kampanii wyborczej przez PiS i wprowadzonego w życie przez to ugrupowanie po wyborach spowodowało, że członkowie Platformy Obywatelskiej zaczęli prześcigać się w deklaracjach, że oni także chcieli go wprowadzić w życie, tylko utknął on im gdzieś w szufladzie. Po co zawracać sobie głowę konstruowaniem programu wyborczego, jak można go komuś podprowadzić, uznając go za swój.

  Wielu zarzuca Platformie Obywatelskiej, ze kolejny raz wchodzi w rok wyborczy bez programu. Hanna Gronkiewicz-Waltz napisała kiedyś na Twitterze, że PO nie może obnosić się z programem, bo PiS mógłby jego założenia wykorzystać, jako swój pomysł. Czy oby nie jest odwrotnie?

  Dziś gościem Radia Zet była Małgorzata Kidawa-Błońska, nasza ulubiona niedoszła prezydent. Opowiadała redaktorowi Rymanowskiemu o spotkaniach z seniorami, którzy zwrócili uwagę na problem „wdowich rent”. Gdy redaktor zauważył, że jest to w programie Lewicy, posłanka natychmiast odpowiedziała, że PO ma już przygotowana ustawę w tej sprawie. Ta deklaracja nie mogła pozostać bez reakcji członków Lewicy. Anna Maria Żukowska natychmiast zapytała Kidawę-Błońską: „Skoro u Was też jest to dokładnie przygotowane, to proszę Małgorzatę Kidawę-Błońską o przesłanie założeń tego projektu, a najlepiej linka do proj. ustawy. Na pewno macie go na swojej stronie internetowej?”.

  Posłanka Lewicy zapewne nie doczeka się „przesłania założeń” chyba, że w ramach koleżeńskiej przysługi odstąpi Kidawie-Błońskiej własną wersję.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: radio zet/ twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap