back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Złote myśli prezesa

  Nasza graficzka milczy dzisiaj od samego rana i wpatruje się w tajemniczą tabelkę. Nasza wrodzona ciekawość zmusza nas do zagajenia koleżanki, być może będziemy mogli jej w czymś pomóc, rozwikłać jakiś rebus, bo brak werbalnego z nią kontaktu bardzo nam doskwiera.

  Podebraliśmy z pokoju Naczelnej kilka ciasteczek, zrobiliśmy świeżą kawkę i pogalopowaliśmy do tajemniczo zachowującej się koleżanki. Kilka kurtuazyjnych tekstów o powodzi w Warszawie, wyborach i nadszedł czas na pytanie wprost: co tak zajmuje dziś nasz artystyczny personel?

  Wyciągnięta rączka przedstawia tabelę, którą rozpowszechniają w internecie członkowie i sympatycy Platformy Obywatelskiej. Z niej można wyczytać, kto głosował na jednego z dwóch kandydatów, którzy przeszli do II tury. Próżno szukać po stronie Andrzeja Dudy osób z wyższym wykształceniem, a nasza graficzka wyższą uczelnię ukończyła, a nawet tytuł magistra otrzymała i na Dudę oddała swój cenny głos.

  Żeby tego było mało pokazuje nam wpis prezesa Bońka na jego twitterowym koncie, który brzmi: „Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludzi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska”. Biedulka ze wsi nie pochodzi, do emerytury zostało jej kilkadziesiąt lat i to wykształcenie, ech.

  Członkom i sympatykom PO nie będziemy wstawiali pouczających komentarzy, bo na mądrość są zaimpregnowani. Jednak wspomożemy naszą koleżankę w odpowiedzi do Pana Bońka.

  Panie Prezesie, jak pan zauważył Polska się pięknie rozwija. Rozwija się dzięki rolnikom, robotnikom, a wcześniej obecnym emerytom. To prosty robotnik i chłop ciężko pracują, by pan mógł dzisiaj zasiadać na prezesowskim stołku i pobierać niemałe wynagrodzenie. Być może zatrzymał się pan w czasach PRL i nie zauważył, że wśród rolników jest wiele osób, które ukończyły wyższe uczelnie, ale wybrali rolnictwo, aby pan z pustym brzuchem nie chodził. Ten wyszydzony przez pana robotnik ciężko pracuje, by pan po dziurawych drogach swoją limuzyną nie jeździł. Emeryt pracował, by pan miał prawo do darmowej nauki. Wśród nich są kibice piłkarscy, których pan obraził. W demokracji głos rolnika, czy stolarza jest tyle samo wart, co głos profesora i zapewniamy pana, że z uwagi na pochodzenie lub wykształcenie wyborcy Polska nie straci. Kandydat wybrany przez wymienione przez pana osoby nie będzie się czuł gorzej, niż prezes wybrany przez ludzi skompromitowanych aferą korupcyjną. P.S. Nasza graficzka pochodzi z Warszawy, ma wyższe wykształcenie i głosowała na Dudę, zatem musi pan rozszerzyć swoją głupią wypowiedź o jakiś element wielkomiejski.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap