back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Znana obsada spotu

  Światło dzienne ujrzała informacja, która powinna być poufną. Nabór aktorów do spotu reklamowego kandydata Trzaskowskiego. Znowu sztab zawalił, albo pracownikowi agencji reklamowej tak spodobał się scenariusz, że postanowił podzielić się nim z kolegami, którzy do dyskretnych nie należą. Nas ten fakt jednak ucieszył, bo od dawna marzyliśmy, aby zagrać w takiej produkcji, która da nam rozpoznawalność.

  Siedzimy zatem nad rolami, które są do rozdysponowania i zastanawiamy się kto, kogo mógłby zagrać, bo fizjonomia mu na to pozwala? Kolega z IT już się widzi w roli świerzego (pisownia z ogłoszenia) intelektualisty, ale ten ma być szczupły, a jemu na kwarantannie kilka centymetrów w talii przybyło i musimy go z roli wykluczyć. Graficzka zarezerwowała postać aktywistki Grety Thunberg. Problemem jest niestety wiek, bo ta ma mieć 18-22 lata, a naszej odtwórczyni stuknął już trzeci krzyżyk. Koledzy biją się o rolę mężczyzny bojówkowego ONR. Niech się biją i tak nikt tych gryzipiórków w tej roli nie obsadzi, bo każdy z nich wygląda, jak doświadczony, mężczyzna zmęczony życiem. Nie jest typem przystojniaka. Znaleźliśmy też postać dla Naczelnej. Ni mniej ni więcej mogłaby wystąpić jako starsza pani modlitewna.Wiecznie modli się nad naszymi tekstami, wygląda przy tym nabożnie. Tylko znowu ta cezura wiekowa. Nie mieści się w widełkach proponowanych przez produkcję. Brakuje jej kilkudziesięciu lat.

  W związku z powyższym z pomocy „aktorów” z Redakcji Cebuli sztab Rafała Trzaskowskiego raczej nie skorzysta. Jednak w 38 milionowym społeczeństwie zapewne znajdą się chętni do zaistnienia na małym ekranie. Gdyby jednak tak się nie stało, to Koalicja Obywatelska może skorzystać z własnego potencjału. My korzystając z objawionych podczas publicznych wypowiedzi lub debat sejmowych polityków Koalicji Obywatelskiej stworzyliśmy naszą autorską obsadę. Pominiemy te role, do których produkcja poszukuje oryginału.

  Nasza obsada wygląda tak:
  Starsza Pani Modlitewna – Hanna Gronkiewicz-Waltz
  Dziewczyna wyglądająca na ekspedientkę – Agnieszka Pomaska
  Mężczyzna bojówkowy ONR – Sławomir Nitras
  Typowy Ślązak (lub Kaszub albo ktoś z jeszcze innym akcentem) – Donald Tusk
  Doświadczony mężczyzna zmęczony życiem. Nie jest typem przystojniaka – Rafał Grupiński
  Aktywistka, wyglądająca trochę jak Greta Thunberg – Kamila Gasiuk-Pihowicz
  Starszy Pan z zasadami – Radosław Sikorski
  Dresiarz/kibol – Borys Budka
  Silny, wielki mężczyzna – Michał Szczerba
  Szczupły, swierzy (pisownia oryg.) intelektualista – Tomasz Siemoniak
  Pulchna, małomiasteczkowa, nie młoda, ale nie starsza kobieta – Małgorzata Kidawa-Błońska
  Mężczyzna 50+, pasjonat, „mój stary jest pasjonatem historii” typ nauczyciela – Tomasz Grodzki

  Miejmy nadzieję, że proponowana przez nas obsada przejdzie zdjęcia próbne i żaden z aktorów nie będzie próbował wprowadzić zamieszania na planie twierdząc, jak w przypadku kultowego filmu „Miś”, że on podpisał umowę na „gajowego z wąsami”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap