back to top
poniedziałek, 22 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Zryty mózg Lisa

  „Nie wiadomo o co mu chodzi. Ale wiadomo, że ma uszkodzony mózg.” – napisała posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska. O kim mowa? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to o przymusowo emerytowanym redaktorze Tomaszu Lisie. Tenże wczoraj był badany przez prokuraturę na okoliczność zrytego łba. Nie wiemy jaki jest efekt tego badania, ale z wpisów Lisa na TT można się domyślać, że badań nie przeszedł ze skutkiem przez niego oczekiwanym.

  Słowa posłanki Lewicy odnoszą się do najnowszego wpisu Lisa na twitterowym koncie. „Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora” – głosi wpis Lisa na portalu społecznościowym. Ręce, nogi i każdy inny organ opada, skojarzenie bowiem jest jedno i nawiązuje do najtragiczniejszej historii Polski. Jednak Lisowi to absolutnie nie przeszkadza. Użyje każdego porównania, by dopiec politykom, którzy nie są w kręgu przyjaciół Lisa.

  Nie tylko Anna Maria Żukowska zauważyła, że Lisowi się nie poprawia, a pogarsza. Internet pełen jest słów potępienia dla wpisu Lisa. Sam Lis, gdy wytrzeźwiał wpis skasował, ale screeny niestety są i nie da się tego wymazać.

  Droga Prokuraturo, jeśli miałaś jakieś wątpliwości, to zapewne już ich nie masz. Nie potrzebne są szczegółowe badania.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap