back to top
niedziela, 14 lipca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Zrzędliwy Kuczyński

  To przykre, że Polsce przydarzyli się tacy ministrowie, jak Waldemar Kuczyński. Jego niektóre wpisy w mediach społecznościowych nie są godne piastowane przed laty przez niego stanowiska. Najgorsze jest w tym to, że było on premierem w rządzie Tadeusza Mazowieckiego, któremu nie przeszło by przez myśl używać takiego języka, jakim posługuje się jego minister.

  Kuczyński śledzi telewizję publiczną, ale śledzi wybiórczo. Mamy wrażenie, że ogląda inną niż my. My dzisiaj zawiesiliśmy się na TVP INFO z uwagi na niespodziewaną wizytę Prezydenta USA Joe Bidena w Kijowie. Telewizja Publiczna w 90% poświęca czas temu wydarzeniu, a tymczasem Kuczyński pisze: „W Kurwizji wyraźne spychanie kijowskiej wyprawy prezydenta Bidena. Od długiego czasu policyjne wydmuszki prezesa tokują o ograniczeniach w Warszawie. Powiedzieli już wszystko dwa razy i zaczęli po raz trzeci.”

  Kuczyński wyrasta na staruszka z Muppet Show, który siedzi w fotelu przed telewizorem i krytykuje wszystko, oby krytykować. Takie to jego zrzędliwe zajęcie. Tylko dlaczego w historii Polski będzie figurował, jak minister w rządzie przyzwoitego człowieka?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap