back to top
wtorek, 23 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Zwierzęca terapia

  Wczoraj zawiązała się w Sejmie szeroka koalicja. Wydawać by się mogło, że PO, Lewica i PiS nie zagłosują kiedykolwiek jednomyślnie. A Jednak. Stało się to za sprawą zwierząt.

  Podczas głosowania nad „Ustawą o ochronie zwierząt” w klubie PiS była zarządzona dyscyplina. Dzisiaj 15 posłów PiS drogo zapłaciło za niesubordynację. Prezes Kaczyński bowiem postanowił, wrogim zwierzętom posłom, zawiesić członkostwo w partii. O ich dalszej egzystencji w formacji zdecydują koledzy.

  Za wojnę z norkami mogą także zostać ukarani koalicjanci PiS ze Zjednoczonej Prawicy. „Solidarna Polska” futerka widać lubi wyłącznie na sobie i zagłosowała przeciwko nowelizacji ustawy. Michał Wójcik wiceminister z Solidarnej Polski mówi bowiem: „Jeśli chodzi o prawa zwierząt, zawsze „tak”, ale zwierzę nie może być ponad człowiekiem”. No faktycznie nie może być ponad, może wszak być na człowieku. Prezes Kaczyński z filozofią Solidarnej Polski w tej kwestii się nie zgadza i przypomina o statusie partii ministra Ziobry w Zjednoczonej Prawicy: „ Nie będzie ogon merdał psem”. Za niechęć do czworonożnych przyjaciół członkowie „Solidarnej Polski” mogą się za moment pożegnać z synekurami i nowelizacja żadnej z ustaw temu nie pomoże.

  Łatwiej może być kolegom z „Porozumienia” Jarosława Gowina. Posłowie tego ugrupowania postanowili zachować się dyplomatycznie w stosunku do prezesa Kaczyńskiego i wstrzymali się od głosowania. Będzie miał prezes z tym taktycznym ruchem problem, bo może kolegom z porozumienia nie podobała się wyłącznie długość łańcucha dla psa, a chodziło o drobny 1 metr i to na korzyść czworonoga.

  Fakt pozostaje jednak niezbity. Konie, psy, koty, a nawet osły i muły pomagają w terapii człowieka. Towarzystwo zwierząt przyspiesza rekonwalescencję po przebytej chorobie, uspokaja zestresowanych i nadpobudliwych. Podobnie stało się wczoraj w sejmie za sprawą czworonogów. Lewica, PO i PiS za ich przyczyną przybili sobie tzw. „piątkę”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło:
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap