back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  A mury runą

  Do cyrku parlamentarnego dołączyła europosłanka Janka Ochojska. O tym fakcie poinformowała w swoich mediach społecznościowych posłanka Klaudia Jachira. Janka zasiliła swoją wiedzą Zespół Parlamentarny ds. polityki migracyjnej. Jakże mogłoby jej tam nie być, gdy trzeba podjąć kroki do rozbiórki bariery na granicy z Białorusią.

  Chwilowo zespół tez ma zająć się zatrzymaniem nielegalnych pushbacków, powrotem do przestrzegania praw człowieka, poszanowaniem prawa międzynarodowego i rozpatrywaniu wniosków o azyl, dekriminalizacją udzielania pomocy humanitarnej, usunięciem drugiego pasa drutu kolczastego, który staje się okrutnym miejscem tortur i powolnej śmierci zwierząt.

  Oczywiście zwierzęta są w obecnej chwili tylko pretekstem do późniejszej rozbiórki muru i przyjmowania migrantów z kwiatami i bombonierkami. Informuje o tym sama Janka w wywiadzie. „Mam nadzieję, że za jakiś czas ten mur też zniknie. Ważną rzeczą jest już praca nad nowa polityka migracyjną” – mówi w nim Janka. Dołącza do tego Jachira, która Straż Graniczną nazywa rasistami.

  Dzięki Jance i Klaudunii czasy rządów Tuska mogą się skończyć szybciej niż on sam przypuszcza. Pod filmem postem Jachiry Jan Wójcik apeluje do Tuska: „Mam taki apel do Donalda Tuska. Partia pod nieobecność Pana przewaliła wybory m. in. z powodu polityki migracyjnej prowadzonej przez tego typu bambinizm. Może drugi raz nie wchodziłbym do tej samej rzeki. Wasza wygrana to nie jest mandat dla tego typu nieodpowiedzialnej polityki.”

  No coż, za chwilkę Ci, którzy nie wzięli do rąk kartek referendalnych, będą przyjmowali do swoich domów terrorystów z Iranu, Syrii i Palestyny. Winszujemy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap