back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Błagalne słowa Hołowni. Twitter naczelnym wrogiem Trzeciej Nogi

  Głosujesz na Lewicę – oddajesz głos na PO. Głosujesz na Trzecią Drogę – oddajesz głos na PO. To widać szczególnie po wyborach parlamentarnych. Tusk umiejętnie dyma swoich koalicjantów. Nie daje im spełnić ich postulatów wyborczych choć o swoich również szybko zapomniał.

  Ta wiedza o dymaniu swoich koalicjantów przez Tuska, nie jest wiedzą tajemną. Jednak sam Hołownia ze swoim współbratem widzieć tego nie chcą. Szukają jakiś wytrychów, by ta prawda objawiona do nich nie dotarła. Hołownia już znalazł prawdziwego wroga, by ewentualny klops wyborczy wytłumaczyć. Nie będzie to brak spełnionych obietnic, a Twitter. Hołownia ostrzega: „Nie rozglądajcie się na boki, nie słuchajcie innych i błagam Was – wyłączcie Twittera, nie czytajcie komentarzy”.

  Tak narodził nam się mały dyktatorek. Najchętniej odciąłby wyborców od wszystkich mediów społecznościowych. Wiedzę powinni czerpać wyłącznie ze zdobytej siłą telewizji publiczne. Tylko, czy Szymuś już wie, że próżno tam szukać informacji o sukcesach jego formacji?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap