back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Hipokryzja Putina

  Nic bardziej nas dzisiaj nie ubawiło, choć był to śmiech przez łzy, jak rosyjski projekt rezolucji przedłożony Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Projekt potępia wszelkie formy przemocy wobec ludności cywilnej i akty terroryzmu. Informację podają wszystkie media sprzyjające palestyńskiemu Hamasowi.

  Ta hipokryzja Putina zwala z nóg. Wszyscy pamiętamy jeszcze obrazki z Buczy i mamy uwierzyć ruskim w ich dobre intencje. Masakr dokonanych na Ukrainie mogliby od ruskich uczyć się terroryści z Hamasu, a Putin udaje aniołka przejętego tym, co dzieje się na terenie Gazy i Izraela.

  Jak czytać tę rezolucję, gdy Putin przy okazji konfliktu na ziemi izraelsko-palestyńskiej toczy rozmowy przyjacielskie z przywódcami Iranu. Tego Iranu, gdzie traci się życie za odsłonięcie pukla loków spod czadoru. Jak czytać te rezolucje, gdy media amerykańskie donoszą, że terroryści z Hamasu posługują się ruską i irańską bronią.

  Miejmy nadzieje, że jedyną reakcja rady Bezpieczeństwa ONZ będzie wrzucenie tej rezolucji do kosza, tam gdzie powinien wylądować sam Putler.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: reuters

  photo: tvpinfo

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap