back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Damski bokser na czele polskiego sportu. Ministerialna teka trafiona

  Czy mógłby być lepszy kandydat na Ministra Sportu, jak Sławomir Nitras? Otóż nie. Jak wiadomo od wieków sport to zdrowie i pokojowa rywalizacja. Sławek Nitras ze zdrowiem miewa problemy, co udowodnił absorbując swoim ADHD cały parlament. Chyba nie tylko ADHD wchodzi w grę jeśli chodzi o Nitrasa. Znalazłoby się jeszcze kilka pokrewnych schorzeń. Może zatem sport go uleczy. Znamy też Sławka z zachowań przemocowych zwłaszcza wobec pań posłanek. Można zatem przypuszczać, że judo, karate, boks i kilka pokrewnych dyscyplin jest mu dobrze znane.

  Najwyraźniej nieznane są mu jednak zachowania kibiców z Europy. Po wypadkach w Birmingham z udziałem kibiców Legii, Sławomir Nitras podczas wywiadu w TOK FM mówił, że kibice Legii nie potrafią się zachować w Europie. Że warto by standardy europejskie zagościły na polskie stadiony. Te standardu europejskie, to podpalony stadion w Amsterdamie, czy pobity trener w Lyonie lub burdy na trybunach w Marsylii i zrywanie tęczowych flag. Rozumiemy, że „wersal” na stadionie Legii musi się skończyć i warszawscy kibice powinni dorównać klasa tym z Marsylii, Lyonu czy Amsterdamu.

  Piękny sport nam się szykuje ze Sławkiem Nitrasem na czele.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: google.pl

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap