back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Wiejski na Wiejskiej

  Tomasz Wiejski, to znany na portalach społecznościowych hejter. Hejter, to byłoby dla niego zbyt delikatne określenie. To podszyty nienawiścią człowiek opozycji. Jego wpisów nie da się cytować, bo przez klawisze klawiatury nawet by nie przeszły. Jednak ten Wiejski za swą nienawistną działalność ma zostać uhonorowany przez opozycję. Wyrażano przez niego chęć wzięcia udziału w zaprzysiężeniu, spotkała się z pozytywnym odzewem posłanki Leszczyny.

  Wiejski apelował na platformie „X”: „W związku z naszą wizytą w Warszawie chętnie wziąłbym syna na salę obrad Sejmu, gdy będzie zaprzysiężenie, aby zobaczył to historyczne zdarzenie. Ktoś z posłów mógłby nas wprowadzić? Pytam niezobowiązująco.”. Na apel Wiejskiego natychmiast zareagowała Leszczyna i odpowiada: „zaraz się dowiem, czy to możliwe, powinno być”.

  Reakcja Leszczyny spowodowała lawinę komentarzy. Blanka Aleksowaska pyta Leszczynę: „Pani chce do Sejmu wpuścić człowieka, który zajmuje się nękaniem i prześladowaniem ludzi, wysyłaniem gróźb karalnych, pomawianiem i mówi, ze będzie brutalnie przesłuchiwał przeciwnikow politycznych? Czy pani wie, co Wiejski wyrabia choćby tutaj na Twitterze? Apeluje o opamiętanie”. Redaktor Dobski komentuje: „Trudno uwierzyć, że jedna z liderek PO chce wpuścić do Sejmu „Wiejskiego”. Swoją drogą, wiedziałem, że z kimś mi się on kojarzy.” i konfrontuje zdjęcie Wiejskiego z Babcią Kasią.

  Wiejski słynie z chwalenia się: „Nie zwykłem się litować nad przestępcami. Sami wybrali swój los”. Czy mowa tu o posłach i stąd jego wizyta w Sejmie?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap