back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Tomasz Lis słyszy głosy

  Nie należy śmiać się z osób chorych. Jeśli choroba dotyka głowy, to tym bardziej. Jednak my jesteśmy portalem satyrycznym i choć wiele w nas jest empatii, to jednak są przypadki, że nasza empatia chowa się do szuflady i za żadne skarby nie chce z niej wyjść. Staraliśmy się ją przekonać, staraliśmy się ją zastraszyć i nic z tego nie wyszło. Wychyla się tylko lekko i krzyczy na cały głos: „Lis!”.

  Dla Tomasza Lisa mamy wiele współczucia. Współczucia z uwagi na chorobę. Tylko zastanawiamy się, czy na dobrą chorobę jest leczony. To chyba nie serce redaktorka zostało osłabione, a zdecydowanie głowa. Być może jest to spowodowane długim bezrobociem, a może mobbingiem stosowanym wobec byłych współpracowników.

  Każdy wpis na platformie „X” redaktora Tomasza Lisa, to nasze salwy śmiechu. Ściany pękają w redakcji i Naczelna robi kosztorys remontu. Podobnie stało się dziś, gdy na wspomnianej platformie Tomasz Lis napisał: „Coraz jest więcej jest głosów, ze PiS chce potraktować marsz 11 listopada do odpalenia czegoś takiego co 6 stycznia 2021 Trump odpalił w Waszyngtonie. Musimy być czujni. I gotowi.”

  Ten wpis Lisa świadczy wyraźnie o tym, które z części ciała zostały u redaktora nadszarpnięte. Jak się słyszy głosy, to należy szybko udać się do specjalisty, rozciągnąć się na kozetce i opowiedzieć mu o swoich marach. Być może znajdą się farmaceutyki, które odgonią głosy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap