środa, 28 lutego, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Zaufanie do Ryśka

  21 listopada nowo wybrany, świeżutki poseł Ryszard Petru zaintonował w „X”, ze został powołany na stanowisko szefa komisji gospodarki. Podziękował także za zaufanie. To podziękowanie jest słuszne, bo zaufanie dla Rysia, to jak skok z bungee bez gumy. Zaufali mu bowiem swego czasu posłowie okupujący mównicę. W czasie, gdy oni przyspawali się do mównicy na rozkaz Rysia tenże wojażował na Maderę z urocza koleżanką z poselskich ław.

  Zaufanie dla Rysia, to wiara w jego przewidywania. Rysiek w listopadzie 2022 roku wieszczył, że inflacja w lutym 2023 roku osiągnie 25 procent. Czekamy, czekamy, luty się dawno skończył, nadchodzi kolejny, a inflacja ni cholery nie chce sięgać ćwiartki. Szybciej my sięgniemy po ćwiartkę z barku, by strawić powołanie Ryska na szefa jakże ważnej dla Polski komisji. Dzisiaj Rysio już jako szef udziela wywiadu i mówi: „CPK to gigantomania, projekt przeskalowany. Początkowo miał być portem lotniczym, a teraz ma być lotniczo-kolejowym. (…) Pytanie, czy to się opłaca”. Redaktor Dobski odpowiada Ryśkowi: „Niemcom nie” i to chyba by było na tyle.

  Zaufanie do wyborów do komisji wszelakich wyrazili zaś już wyborcy. Koalicja Obywatelska leci na łeb na szyję w najnowszych sondażach i na dodatek sondażach, o których pisze onet.pl.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: ttwitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap