back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  WOŚP – wyprzedaż garażowa celebrytów

  WOŚP okazuje się taka małą wyprzedażą garażową. Krążąc po portalach internetowych poświęconych aukcją WOŚP, mamy nieomalże pewność, że dla niektórych celebrytów tak się właśnie dzieje przy okazji włączania się w tę pseudo charytatywną akcję, nabijającą kieszeń małżeństwu Owsiaków, którzy nota bene są za prywatyzacją służby zdrowia.

  Nie tylko my zauważamy tę celebrycką wyprzedaż garażową. Patryk Słowik z Wirtualnej Polski napisał na platformie „X”: „Przed wystawieniem aukcji na WOŚP powstrzymywało mnie to, że nie mam nic ciekawego do zaoferowania. A nie chciałem oferować badziewia. Nie mam też w sobie takiej brawury jak Maciej Orłoś, który postanowił oddać używany bagażnik dachowy, „stan odbiega od ideału”. Brawo!”

  Zapewne tak jak Orłoś inni celebryci także przejrzeli zawartość swoich śmietników i tym samym wsparli akcję Owsiaków. Co jeszcze mógłby wystawić Orłoś? Podpowiadamy: zestaw opon zimowych, które przeznaczone są do utylizacji, ale jeździł na nich Orłoś, komplet ściereczek z dziurami, ale za to egzemplarze muzealne, bo z zeszłego wieku, garnki aluminiowe, co prawda „odbiegające od ideału”, ale gotowały w nich wszystkie żony Orłosia, a trochę ich było.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: allegro, twitter.com

  photo: allegro

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap