back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Sejmowy cyrk

  Choć Naczelna kazała nam dzisiaj wziąć udział zdalny w inauguracji nowego parlamentu, to my woleliśmy zapoznać się z nowościami na Netflixie. Co może wnieść w nasze życie ten przypadkowy zbiór ludzi, zwłaszcza wśród byłej opozycji. Wiadomy jest także, że o każdej głupocie dowiemy się z wpisów na platformie „X” parlamentarzystów.

  Po odrobieniu obowiązkowej lektury na Netflixie, zabraliśmy się na tę niewdzięczną, czyli czytanie wpisów. Już pierwszy, to wyznania pana posła Śmiszka. „Ślubuję bez „tak mi dopomóż Bóg”. Chciałbym, żeby tak ślubował dziś cały Sejm. To nie kwestia odmawiania komuś prawa do wiary, tylko konieczności rozdziału sfery państwowej od religijnej.” – pisze Śmiszek na „X”. Nie gospodarka, nie sprawy socjalne, tekst przysięgi poselskiej zatruwa głowę Śmiszka, zatem nic się nie zmieniło.

  W dalszych wpisach cały przebieg obrad. Konfederacja głosowała na Hołownię na Marszałka Sejmu, opozycja poszła do bufetu w trakcie orędzia Prezydenta RP, a Giertych robi i przesyła uśmiechnięte selfiki, bo udało mu się nie stanąć przed wymiarem sprawiedliwości.

  Na koniec Konfederacja ułatwia PO i Trzeciej Drodze wywiązać się z obietnic wyborczych. To politycy tego ugrupowania zgłaszają projekty ustaw o kwocie wolnej od podatku 60 tysięcy i dobrowolnym ZUS dla przedsiębiorców. Zaczynają się zatem polityczne szachy.

  I jak Naczelna ma nas przekonać do śledzenia tego cyrku?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap