back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nowa miłość

  Rozpoczęły się rządy demokratów. O tę niby zagubioną demokrację walczyła cała opozycja przez 8 lat. Jeśli ona ma tak wyglądać, to raczej przypomina nam to czasy, do których nie chcemy wracać pamięcią. Czasy dyktatury. Czasy Kiszczaków, Jaruzelskich, Gierków i Bierutów. Teraz k***a my pokażemy Wam, jak ma wyglądać demokracja – szepcą sobie zapewne nasi dzielni posłowie z Lewicy, PO, Polski 2050 i PSL, a nawet Konfederacji.

  Ta ostatnia w ciągu dnia dała się sprzedać za stanowisko wicemarszałka sejmu dla Bosaka. Dodatkowo wzięła na siebie fiasko programu KO i PSL, dotyczące kwoty wolnej od podatku 60 tysięcy i dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorców. Przecież KO, PSL i Polska 2050 nie może zagłosować nie za swoją ustawą i tak 2 punkty ich programu wyborczego spadają z agendy, a oni mają święty spokój. Społeczeństwo już nie może się od nich domagać czegoś, za czym była Konfa.

  Nasi dzielni demokraci z ław poselskich demokratycznie zaś odrzucili kandydatury Elżbiety Witek na wicemarszałka Sejmu i Marka Pęka na wicemarszałka senatu. Rozumiemy, że bliżej im teraz do Konfy, którą jeszcze nie tak dawno od polskich nazistów wyzywali.

  Czekają nas ciekawe czasy pseudo demokracji, o którą walczono 8 lat. Strach się bać.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap