back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Lektury trzeba czytać ze zrozumieniem Panie Czarzasty

  Zawsze mieliśmy przeświadczenie, że naszym politykom czegoś brakuje. Brakuje im elementarnej wiedzy ze szkół. Może nie uważali na lekcji, może nie przykładali się do nauki, a na pewno nie czytali lektur szkolnych ze zrozumieniem. Nawet tych lżejszych, jak „Trylogia”.

  Rafał Trzaskowski chwali się, że czyta Edgara Morina w oryginale. Czytać to sobie można, nawet z gwiazd, chodzi o to, aby rozumieć tekst, który się tym czytaniem przyswoiło. Jeśli Trzaskowski ma problemy z lżejsza lekturą, to nie wierzymy, by jego zwoje mózgowe zrozumiały, co autor „Prenser l’Europe” chciał przekazać swoim czytelnikom.

  Rafał Trzaskowski i Włodzimierz Czarzasty z lektury „Trylogii” zapamiętali i zrozumieli tylko rubasznych charakter Zagłoby i Miłość Kmicica do Oleńki. Mają zaś duży problem ze zdaniem „Kończ Waść wstydu oszczędź”. Użyli tego cytatu, by ośmieszyć swoich rywali z PiS, a ośmieszyli siebie. Tymi słowami Kmicic poprosił Wołodyjowskiego, żeby po dobił, a nie upokarzał. Czarzasty i Trzaskowski użyli tych słów, by dopiec Morawieckiemu, a zgodnie z sensem słów, to Morawiecki powinien skończyć z zarówno jednym, jak i drugim panem.

  Panowie politycy, czas przewertować notatki szkolne i przestać się ośmieszać.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap