back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Tusk czy „Człowiek bóbr”?

  Jak Platforma Obywatelska wrzuca tweeta, w którym cytuje Donalda Tuska „Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.”, to szybko sprawdzamy, czy pod tym tweedem nie ukrył się znany z „X” trefniś „Człowiek bóbr”. Niestety to nie on. To faktycznie profil PO i cytat z Tuska. Jak już dotarł do naszej świadomości ten fakt, to zaczynamy wątpić w Kopernika, Marię-Curie Skłodowską i Edisona. Te wszystkie ich rewelacje, to zapewne dzieła Tuska, tylko do niektórych świadomości to nie dociera. Dociera zaś na bank do członków PO.

  Sprawdziliśmy, jak na tę sensacyjne i uciekające w fantazję słowa reagują uczestnicy platformy „X”. Wspomniany wyżej trefniś „Człowiek bóbr” udostępnił wpis PO z komentarzem: „Zaniemówiłem…”. Inny baczny obserwator komediowego profilu PO pyta: „To jest profil satyryczny?”. Kolejny zaś „Fakt. Żaden rząd w tak krótkim czasie nie wydymał tak bardzo swoich wyborców.”

  Większości Polaków widzi, że Tusk nie zrobił nic ze swoich 100 obietnic. No, ale co my Polacy, zwykli wyborcy o tym wiemy.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap