back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „To jest rasizm” – grzmi były piłkarz Robert Podoliński po wypadkach w Holandii

  „To jest rasizm” – powiedział Robert Podoliński w kanale Sportowym, gdy usłyszał, jak to pani burmistrz Alkmaar kazała traktować Polaków. Polscy kibice Legii byli wyrzucani z wynajętych mieszkań i restauracji w trakcie posiłku. Burmistrz kazała wywozić Polaków poza granice miasta. Zatrzymani piłkarze byli poszukiwani przez sztab przez całą noc. Sztabowcy otrzymywali sprzeczne informacje o miejscu przetrzymywania futbolistów. Jeździli od Amsterdamu po Hagę, aby odszukać Josue i Pankova. Holenderski prawnik wynajęty przez klub dostał się do piłkarzy dopiero o 10 rano.

  Polskie służby już rano podjęły interwencję. Premier Morawiecki napisał na TT: „Bardzo niepokojące doniesienia z Alkmaar. Poleciłem MSZ pilne działania dyplomatyczne w celu weryfikacji wydarzeń z nocy. Polscy zawodnicy i kibice muszą być traktowani zgodnie z prawem. Nie ma zgody na jego łamanie.” Dwie godziny później premier poinformował, że jest już po rozmowach z premierem Holandii.

  Polski świat piłkarski jest oburzony i cały polski naród. Michał Pol, dziennikarz Kanału Sportowego pisze na TT: „Skandal to mało powiedziane! Policja powinna zrobić szpaler, żeby drużyna gości mogła bezpiecznie wejść do autokaru. Tymczasem zachowuje się agresywnie, szarpie spokojnie idącego człowieka, w garniturze, widać że ze sztabu, nie jakiegoś kibola w akcji…”. Sławomir Jastrzębowski grzmi: „Holendrów czeka rewanż w Warszawie. Czeka Holendrów rewanż w Warszawie. W Warszawie rewanż!”. Eurodeputowany Patryk Jaki informuje: „Złożę wniosek w Parlamencie Europejskim o pilną debatę ws naruszania praworządności przez Holandię. Hipokryci uwielbiają pouczać innych o „praworządności” a sami stosują takie haniebne metody.”

  Zaczęliśmy cytatem z byłego piłkarza, a dziś trenera Roberta Podolińskiego i zakończymy cytatem z niego. „ To jest niepojęte. Z tego kraju mamy brać przykład?” – pyta Podoliński.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com/Kanał Sportowy

  zdjęcie: twitter.com/theoniondaily

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap