back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Osierocił kampanię wyborczą, by spreparować Fake News

  „Platforma Obywatelska posunie się do każdego kłamstwa. Teraz Kazachstan nazywają Rosją. Może przyda się lekcja geografii?” – napisał rzecznik rządu Piotr Müller na Twitterze. A wszystko to za sprawa niejakiego Brejzy, który już od kilku dni zapowiadał wielką aferę. Porzucił kampanię wyborczą, aby udać się na miejsce największej afery w jego mniemaniu. „Dotarły do mnie szokujące informacje. Zmuszony jestem zawiesić kampanię na najbliższych kilkanaście godzin. Jestem w drodze na drugi koniec Polski, wkrótce ujawnię szczegóły..” – napisał Brejza na TT i popędził do Szczecina.

  Afera, która być może i dobrze by było, stanie na drodze zdobycia upragnionego mandatu, to ponoć rosyjski węgiel w szczecińskim porcie. O biedna kampanio senatora Brejzy. Szkoda, że nie zatrzymałaś senatora jakimś ważnym spotkaniem z wyborcami, aby Cię nie skompromitował. Niestety, nie miałaś wystarczających argumentów, by zawrócić Twego klienta z drogi do Szczecina, gdzie miał być ruski węgiel, który okazał się węglem z Kazachstanu, bandery statków miały być sowieckie, a były Antigua Barbuda, na dodatek jednostka została rozładowana na nabrzeżach spółki Bulk Cargo, której udziałowcem jest niemiecki potentat Firma Rhenus Beteiligungen GmBH.

  A mógł Brejza zwrócić się do Krajowej Administracji Skarbowej po szczegóły, zamiast osierocać swoją kampanię. KAS napisała dzisiaj oficjalny komunikat, który brzmi: „#STOPFAKENEWSW odpowiedzi na zarzuty formułowane w debacie publicznej wyjaśniamy: węgiel pochodzący z Rosji jest objęty sankcjami i nie jest importowany do Polski. KAS dba o to, żeby wszystkie sankcje nałożone na Rosję w związku z wojną w Ukrainie były przestrzegane.”

  Panie senatorze Brejza, ale żeby aż do Szczecina, by zebrać nieistniejący materiał na Fake News.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap