back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Debata o CPK. Redaktor Mikołajewska na tropie spisku

  W nowopowstałym na YouTube Kanale Zero odbyła się debata o CPK. Wieść o niej dotarła do prawych, lewych i tych środkowych. Debatę na żywo oglądało ponad 800 000 osób i większość wzięła udział w sondzie. Z sondy wynika, że Polacy chcą CPK w ogromnej większości, bo wynik był 90% za 10% przeciw. Te 10%, to byli zapewne nasi rządzący i pani redaktor Bianka Mikołajewska.

  Pani redaktor Bianka zwietrzyła spisek w zorganizowanej debacie. Na platformie „X” podzieliła się tym odkryciem z uczestnikami platformy i napisała: „Myślę, że prędzej czy później dowiemy się, gdzie narodziła się ta akcja i jakie pieniądze na nią poszły . Mam nadzieję, że ci, od których zależą decyzje ws. CPK, nie będą podejmować ich pod wpływem presji, lecz w oparciu o twarde dane i nieopłacone przez lobbystów analizy.”

  Redaktor Biance wkrótce odpowiedział Krzysztof Stanowski, właściciel Kanału Zero. Za pomocą tego samego portalu napisał: „Ja mogę powiedzieć, gdzie narodziła się akcja zrobienia debaty o CPK. Mianowicie w knajpie Wok and Talk na Konstruktorskiej. – Ej, pierdolnijmy jakąś debatę. Co teraz grzeje ludzi? – Dawaj o CPK. Sorry, że piszę tutaj, a nie na tego śledczego maila z Protona”.

  Pani Biance zalecamy zimną kąpiel, albo zmianę pigułek.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap