back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Dobrosz-Oracz nowym Kaszpirowskim telewizji publicznej

  Jest nowa jakość w telewizji publicznej w postaci zapraszana do telewizji śniadaniowych „czyścicieli” kamienic, zadowolonych z dobrze wykonanej pracy. Jest też stara jakość, nawiązująca do czasów komuny, gdy ludziom robiono wodę z mózgów za pomocą różnych form przekazu telewizyjnego.

  Nowe władze telewizji publicznej przeszły burze mózgów, by zaproponować taki format, który zapędzi do odbiorników ogłupiały motłoch i jeszcze bardziej zindoktrynuje naród. Padło na stary, sprawdzony sposób, czyli „odkurzenie” Kaszpirowskiego. Wykonano telefon do Moskwy, by namówić 84 letniego psychoterapeutę, do powrotu na polski szklany ekran. Kaszpirowski z uwagi na zły stan zdrowia odmówił, ale zaproponował swojego następcę.

  Następcą Kaszpirowskiego w polskiej telewizji publicznej będzie redaktor Justyna Dobrosz-Oracz. Swoim wytrzeszczem będzie hipnotyzowała miliony Polaków za pomocą moskiewskiej wyliczanki: adin, dwa, tri, czetire…. Z uwagi na brak wykształcenia medycznego nie będzie to uzdrawianie z rwy kulszowej tudzież migreny, ale uzdrawianie z wyczekiwania na ziszczenie się 100 obietnic Tuska. Pani Justyna ma do tego predyspozycje, wszak obietnicami Tuska hipnotyzowała i czarowała już na łamach Gazety Wyborczej.

  Nie możemy się już doczekać i zaczynamy odliczanie: adin, dwa, tri, czetire.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap