back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Poseł – nauczyciel przebił dno

  „Krąży od wczoraj informacja, że w szkole, gdzie dyrektorem był pan Marcin Józefaciuk, ponad 50% uczniów nie zdawało matury. Regularnie, każdego roku. Czy jesteście tym Państwo zaskoczeni?” – pyta na platformie „X” poseł Paweł Jabłoński. Do swojego zapytania dołącza filmik krążący od kilku dni na wszystkich możliwych portalach, na którym poseł dyrektor Józefaciuk odpowiada na pytania dziennikarza „Faktu”.

  Na w/w wspomnianym filmiku można dostrzec kogo tak naprawdę wybrał elektorat do zasiadania w Sejmie RP. Jóżefaciuk pozbawiony jest wiedzy, kto ma władzę wykonawczą w Polsce i ile wynosi minimalna emerytura. Jednak poseł Józefaciuk ma wiedze, że każdy ma kompetencje by zasiadać w sejmie. To zdecydowanie prawda, tyle, że Sejm RP złożony z takich posłów, jak Jachira, Sterczewski, Braun i rzeczony Józefaciuk powinien zmienić nazwę na „Cyrk RP”.

  No cóż. Posłużmy się na zakończenie wpisem Wojciecha Wybranowskiego z platformy „X”, który tak podsumował fakt istnienia posła Józefaciuka: „Kwartał minął i poseł Marcin Józefaciuk, przebił Jachirę, przebił dno, pomachał Swarozycowi i spada dalej …”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: Fakt, twitter.com

  photo: Fakt, twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap