back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Nowy szef MON. Będzie płakał nad armią?

  W szeregach opozycji już pełna mobilizacja. Zaczyna się rozdawnictwo stołków. Jest tylu chętnych, że wątpimy iż sprawdzą się ich obietnice o likwidacji tego lub tamtego urzędu. Kto wie, czy przeróżne instytucje będą nam rosły, jak grzyby po deszczu. No cóż skoro tych prawdziwych grzybów w lasach nie ma, to niech będą te instytucjonalne w stolicy.

  Najważniejsze będą te stołki ministerialne. Najbardziej atrakcyjne i powodujące wejściówkę do Sektora Platinum na Stadionie Narodowym. Chwilowo sektor ten jest mało atrakcyjny, bo komu by się chciało chodzić na mecze reprezentacji, która dostaje w dupsko od Mołdawii, ale może czasy się zmienią.

  Nam najbardziej przypadła do gustu nominacja Szymona Hołowni na Ministra Obrony Narodowej. Całkiem ponoć poważna. Oczami wyobraźni widzimy, jak nasz nowy minister płacze przed swoimi żołnierzami. Łamiącym się głosem mówi „Czołem Żołnierze”, a w obliczu wojny wyjdzie na wroga z konstytucją, bo wcześniej rozbroi polskie wojsko.

  To dopiero początek. Czekamy na stanowisko dla Prawdziwej Prezydent i dla kontrolerów Jońskiego i Szczerskiego. Czy będzie to FSB?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap