back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Taniej to już było”

  No dobra kochani Polacy. „Taniej to już było” – napisała redaktor Joanna Miziołek z Tygodnika WPROST. Jej wpis ma platformie „X” był podyktowany innym wpisem. To relacja redaktor Karoliny Hytrek-Prosieckiej z TVN24, która meldowała, co w swoim wywiadzie powiedział Andrzej Domański, ekonomista i współautor programu Platformy Obywatelskiej.

  Pan ekspert i współautor podzielił się z Polakami „radosną” informacją: „Zerowa stawka VAT na żywność nie zostanie utrzymana, zgodnie z projektem budżetu. Powinna wrócić stawka 5%. Takie jest moje zdanie, ale decyzję podejmie rząd”. Powinien jeszcze dodać, że stanie się to jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo wtedy jest największy rzut Polaków na sklepy spożywcze, by rodzina nie siedziała przy pustym stole. Jednak pusty stół może stać się symbolem tych pierwszych świąt z demokracja Donalda Tuska, o którą walczył przez 8 lat.

  PiS zaciera ręce. W przyszłym roku wybory samorządowe. Wygłodniały naród może PO pokazać jeden z palców uważany za symboliczny i ułatwić PiS przejęcie sejmików, w których dotychczas wygodnie na stołkach siedzieli politycy PO i PSL.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: domena publiczna/twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap