back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Czyściciele kamienic w telewizji śniadaniowej

  No to doczekaliśmy się tych szumnie zapowiadanych zmian w telewizji publicznej. Telewizji publicznej, otwartej na wszystkich. Zmian, które powodują, że nawet dziennikarzom sprzyjającym obozowi rządzącemu wymykają się przekleństwa.

  Do telewizji śniadaniowej „Pytanie na Śniadanie” zaproszono czyścicielkę kamienic, która opowiadała z uśmiechem na ustach o swojej pracy. Nam włosy stanęły na głowie, a Patryk Słowik z Wirtualnej Polski napisał: „Kilka lat opisywałem warszawską reprywatyzację. Rozmawiałem z ludźmi, których na starość wyrzucano z mieszkań, którym grożono, których „sprzątano”, by sprzedać kamienicę. Nie ma miejsca na to ku***two. TVP powinna się wstydzić, że promuje „sprzątanie” mieszkań z lokatorów.” I dalej dodał: „Uśmiechnięte twarze nie zmienią rzeczywistości. Mówienie o „posprzątaniu” mieszkania z lokatorów przez młodą panią z uśmiechem na twarzy jest równie ohydne jak mówienie tego samego przez starego jełopa z wykrzywioną gębą.”

  Wszyscy jeszcze pamiętamy tragedię Jolanty Brzeskiej. Tego nie da się tak szybko wymazać z pamięci Warszawiaków i Polaków, a publiczna TVP promuje tych, co do tej tragedii doprowadzili. Jutro przed Panią Dowbor zasiądzie zapewne Hanna Gronkiewicz-Waltz, która z radością opowie o swoich spotkaniach z czyścicielami i jak zapoznawała się z ich metodami pracy. Może też opowie o spotkaniach ze 180-latkami, którzy ze łzami w oczach dziękowali jej za zwrot nieruchomości, którą później przejmowali czyściciele.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap