back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Przedsiębiorcy nabici w „dobrowolny ZUS”

  Zastanawiamy się, co jest większym świństwem? Czy zero obietnic zrealizowanych, czy obietnice wyborcze, które są niby są realizowane, ale w takim szpagacie, że żadna gimnastyczka światowa chciałaby go umieć zrobić. Stawiamy raczej na tę pierwszą wersję, dlatego że po Tusku raczej nie spodziewaliśmy się spełnienia jakiejkolwiek zapowiedzianej obietnicy. Trzecia Noga w kłamstwach się raczej rozkręca, zatem liczyliśmy, że szpagatów nie będzie, a są.

  Pamiętamy ten ”dobrowolny ZUS” deklinowany przez wszystkie przypadki przez Kosinika-Kamysza. Pamiętamy, bo sami wplatani jesteśmy w ten ZUS, który spędza nam sen z powiek w okolicach dnia jego uiszczenia. Choć bliskie kontakty Kosiniaka-Kamysza z Tuskiem kazały nam nie oswajać się z myślą, że kiedykolwiek obietnica „dobrowolnego ZUS” będzie spełniona, to jednak nasze skąpstwo kazało nam liczyć na choć odrobinę prawdomówności polityków Trzeciej Nogi.

  Dziś „dobrowolny ZUS” jest już tylko wspomnieniem. Krótką zaś pamięć ma jego pomysłodawca Tygrys, który taka radosną informacje podał na platformie „X”: Dotrzymujemy słowa! Już w tym roku przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z wakacji od ZUS. Kolejna gwarancja Trzeciej Drogi zrealizowana!”. Czy tylko my mamy problem i nie widzimy związku „wakacji” z „dobrowolnym ZUS”?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap