środa, 28 lutego, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Nieautentyczne udostępnianie treści” na FB. Czy PIS przegrał z lewymi kontami PO?

  Dzisiejsze „X” zawładnęła informacja o międzynarodowym śledztwie dotyczącym sieci profili na FB, które wspierały PO podczas kampanii wyborczej. Na profilu „DFRLab” czytamy: „DFRLab zidentyfikował sieć dwudziestu dziewięciu stron na Facebooku działających na rzecz opozycyjnej partii politycznej Platforma Obywatelska i pozornie zaangażowanych w coś, co Meta określa jako „ nieautentyczne udostępnianie ” treści.”

  Konta takie, jak: „Nie ogląda Polsatu”, „Solidarni z WOŚP”, „Solidarni z TVN”, „Emeryci, Renciści i Pacjenci” itd. miały za zadanie atakowanie Prawa i Sprawiedliwości. Jedne już w swoich nazwach kryły sympatie polityczne oraz nastroje anty PiS. Innych nazwy nie wskazywały na sympatie polityczne, ale treści zamieszczane na tych kontach były kierowane przeciwko partii rządzącej. Kolejne miały nazwy apolityczne, a le treści te same co dwie pierwsze kategorie.

  Po ujawnieniu tej informacji uczestnicy „X” zastanawiają się, czy do redaktora Jadczaka dotarła już ta informacja i czy ją przyswoił. Wiktor Świetlik idzie dalej. „Już nie mogę doczekać się krwistego reportażu w TVN lub filmu braci Sekielskich. Zajmą się tym nie?” – pisze na „X” Świetlik.

  Czyżby PiS przegrał przez zaniedbanie FB?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap