back to top
poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Psychiatria w Polsce kuleje

  Dzisiejszy dzień zakończy się brakiem wolnych miejsc na oddziałach zamkniętych szpitali psychiatrycznych. Pierwszym pacjentem będzie redaktor Michalik, która Święto Niepodległości nazwała symbolem faszyzmu i płonącej Warszawy. Lekarze już zajęli się tym trudnym przypadkiem, choć łatwo nie będzie. Kolejnymi diagnozowanymi będą Marcin Kierwiński, który Prezydenta Dudę przyrównał do Jaruzelskiego, a zaraz za nim karetka przywiezie Tomasza Lisa, za jego wpis na „X”.

  Tomasz Lis postanowił wziąć w obronę Kierwińskiego z jego idiotycznymi porównaniami i pisze: „W radiu Zet awantura, bo poseł Kierwiński porównał prezydenta Dudę do prezydenta Jaruzelskiego. Tez jestem oburzony. Porównanie prezydenta Dudy do Jaruzelskiego uwłacza temu drugiemu. Jaruzelski był lojalnym prezydentem polskiej demokracji , o niebo bardziej niż służący tylko jednej partii Duda. To dramat, że były dyktator był lepszym prezydentem niż prezydent obecny, hańbiący i siebie i urząd.”

  Jeśli dla Tomasz Lisa symbolem demokracji jest Jaruzelski, to postawienie diagnozy na oddziale zamkniętym będzie bardzo trudne. Jeszcze trudniejsze będzie leczenie, bo ani elektrowstrząsy, ani medykamenty w tym szczególnym przypadku nie pomogą.

  Człowiek Bóbr postanowił na własną rękę postawić diagnozę i pisze na „X”: „Gdyby ktoś porównał Dudę do Nerona, Lis by tłumaczył, że ten drugi był wielkim poetą, dokarmiał głodne zwierzęta, a także był wizjonerem urbanizacyjnym, przygotowującym stolicę imperium do gruntownej przebudowy.”

  Zgadzamy się z opiniami ekspertów, że psychiatria w Polsce kuleje.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap