back to top
sobota, 22 czerwca, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  „Stan stabilny” redaktor Michalik

  Czy jest lekarz na Sali! – zakrzyknęliśmy, gdy odpaliliśmy dzisiejszego ranka film z redaktor Elizą Michalik w roli głównej. Niestety tak kończą Ci, którzy mieli jakąkolwiek styczność ze stacją TVN24. Teraz kolej na Piaseckiego, Werner itd.

  Redaktor Michalik dzieli się na filmie swoimi przemyśleniami i próbuje wmówić, że inni ludzie za tym stoją i popierają jej pomysły. Mówi: „Ludzie potrzebują upamiętniana dobrych momentów”. Gdyby w tym miejscu skończyła, to przybilibyśmy jej piątkę, ale nie! Pani Michalik postanowiła się upokorzyć. W dalszej części wywodu chce likwidacji Święta Niepodległości 11 listopada, bo to święto faszystowskie i symbol płonącej Warszawy. W zamian proponuje wolny dzień od pracy w dniu 15 października. To tego dnia Polska ma się radować i świętować. W dniu kiedy poddaliśmy nasz kraj wpływom zachodniej Europy. Bravo! Bravissimo! Pani Michalik, ale czy jest doktor na sali?

  Internet komentuje. Nawet Ci, co nieśli sztandary zwycięstwa 15 października. Kataryna pisze na „X”: „Trochę odlot”, Łukasz Rogojsz, dziennikarz Interii: „Ożesz Ty… . No trzymajcie mnie, bo nie wyrobię”, Dominika Długosz z onet.pl: „Yhm”, a Marcin Makowski z Tygodnika Wprost uspokaja: „Przecież to u niej stan stabilny”.

  Adeptów sztuki dziennikarskiej przestrzegamy: nie budujcie kariery na TVN24, bo kiedyś ktoś o Was napisze, że to Wasz stan stabilny i nie będzie to w tym kontekście, który byście sobie winszowali.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com

  photo: twitter.com

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap