100 Lat!

0

Rafał Trzaskowski obchodzi dzisiaj urodziny. 49 urodziny. Zastanawiamy się czego życzyć merowi stolicy. Jakie sukcesy Trzaskowskiego wpleść do laurki. Mamy z tym problem, bo wydaje nam się, że jedynym sukcesem pana Rafała może być fakt, że co roku urodziny obchodzi. Coś może jednak do powinszowań się znajdzie. Wertujemy zatem działalność jubilata na rynku warszawskim i:

Życzymy panu Trzaskowskiemu, by nigdy nie zabrakło palet na kolejne Strefy Relaksu w Warszawie. Strefy Relaksu, które już są zapomniane, a korzystał z nich tylko Rafał Trzaskowski, przy okazji hucznego otwarcia.

Życzymy panu Trzaskowskiemu, aby rury nie pękały, zwłaszcza te, którymi spływają ścieki do Wisły. Życzenie to może być nie do spełnienia, to prosimy opatrzność, by z okazji urodzin pana Rafała awaria „Czajki” zdarzyła się tylko raz w roku.

Życzymy panu Trzaskowskiemu, by mieszkańcy grodu nad Wisłą, którym ma przyjemność władać mogli przy trzaskającym mrozie ogrzewać się ciepłem z kaloryferów. Nie Ci, którzy korzystają z własnych kopciuchów, tych które jubilat miał zlikwidować. Niech prawo do ciepła mają Ci mieszkańcy stolicy, którzy korzystają z usług Stołecznego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Życzymy panu Trzaskowskiemu, by kierowcy stołecznych autobusów nie jeździli „na gazie”, kozy nie zdychały na wiślańskich wyspach, a żłobki były darmowe, jak obiecywał mer stolicy w trakcie kampanii wyborczej.

Nie tylko my składamy urodzinowe życzenia Rafałowi Trzaskowskiemu z okazji ostatniej czterdziestki. Borys Budka na twitterowym koncie do życzeń dołącza wspólne zdjęcie. Może byłby to nawet piękny akcent borysowej laurki, gdyby nie jedno skojarzenie. Skojarzenie z animacją „Sąsiedzi” i cała maestria życzeń idzie w łeb.

100 Lat!

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

źródło: twitter.com
photo by: