piątek, 19 sierpnia, 2022
spot_img
More

  Najnowsze

  2 : 0

  W piątek premier Mateusz Morawiecki na swoim facebookowym koncie spotkała się z internautami. Nic w tym dziwnego, bo spotkania takie odbyły się już kilkukrotnie. Interesujący jest ten fakt w kontekście frekwencji biorących w nim udział w kontekście tych, którzy jeszcze nie tak dawno mieli możliwość obserwowania na żywo wystąpienia Donalda Tuska. W spotkaniu z Morawieckim wzięło udział 10, 5 tysiąca obserwujących jego konto na FB. Wystąpieniu Tuska przypatrywało się 8 tysięcy obserwujących konto Platformy Obywatelskiej na FB.

  Morawiecki i jego rząd mogą się czuć w tym starciu wygranymi. Podobnie będzie zapewne w konfrontacji polskiego rządu z Unią Europejską o czym już dzisiaj świadczą wpisy internautów na portalach społecznościowych. Internauta o nicku „Gutab” pisze na Twitterze: „Pojawiają się coraz liczniejsze sygnały, że na czwartkowym szczycie UE najważniejszym tematem będzie szukanie kompromisu z Polską – żeby uratować twarz. Eurolewica dostrzega zagrożenie. Dla UE? Nie, dla siebie. Polska staje się znakiem dla podnoszącej się europejskiej prawicy.”

  Nic w tym dziwnego. Polskę w sporze poparło 10 francuskich kandydatów na prezydenta. Popierają naszych rządzących politycy z innych krajów członkowskich jak Włochy, Hiszpania czy nawet Niemcy. Sama cioteczka Angela Merkel na piątkowym spotkaniu z dziennikarzami w Brukseli powiedziała: „Myślę, że nadszedł czas, aby głęboko porozmawiać z polskim rządem. O tym jak przezwyciężyć problemy”.

  Do przerwy 1 : 0, czyżby po przerwie szykowało nam się 2 : 0 na korzyść polskiego premiera?

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twitter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap