back to top
niedziela, 26 maja, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  30 milionów fachowców

  Coraz zabawniej. No naprawdę coraz zabawniej 😊. Czekamy na rządy fachowców. Nie możemy się wręcz doczekać. No, przecież Platforma Obywatelska, a nawet szerzej cała opozycja, obiecywała nam rządy fachowców. Z układanek wynika jednak, że rządy fachowców niczym nie różnią się od rządów politruków, którzy mają kompetencje do piastowania każdego stanowiska, które im przypadnie, bez koniecznego doświadczenia.

  Władysław Teofil Bartoszewski, lider PSL odpytywany był w radio „RMF FM”, czy Władysław Kosiniak-Kamysz nadawałby się na stanowisko Ministra Obrony Narodowej lub wicepremiera odpowiedział: „Władysław Kosiniak-Kamysz nadawałby się na każde stanowisko”. Gdy redaktor prowadzący rozmowę dopytywał, jakie ma do tego kompetencje, najpierw była tzw. cisza Lewandowskiego, a wkrótce padło: „Zna się na polityce”.

  Tak się zatem buduje rząd fachowców, ale nie jest to zła droga i uszczęśliwi niejednego Polaka. Ponieważ co najmniej 30 milionów Polaków zna się na polityce, tak jak Tygrys, to mamy w zapasie co najmniej 30 milionów Ministrów Obrony Narodowej. Zatem całkowicie słuszne i jakże prawdziwe są słowa naszego hymnu: „Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: rmf fm

  photo: rmf fm

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap