back to top
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  3D

  Najlepiej jest robić z ludzi idiotów licząc, że oni faktycznie nimi są. To przyświeca Donaldowi Tuskowi. Przez lata spędzone w Brukseli Tuskowi wyparowało z głowy, że Polska, to kraj ludzi inteligentnych i na tanie hasła się nie nabiorą. Być może przewodniczący Platformy Obywatelskiej żyje w jakiejś własnej bańce i tylko tym, którzy wokół niego się skupiają przypisuje iloraz inteligencji wyższy od tego, który posiada troglodyta.

  W dniu dzisiejszym kolejny bełkotliwy wpis Tuska w internetowej przestrzeni. Na TT pisze on: „Rządowy program 3D: drożyzna, daniny, dług – przyspiesza. W lipcu najwyższa od 20 lat, pięcioprocentowa inflacja.”. Tym razem rachunki mu się pomyliły, bo spoglądając na tysiące publikowanych tabelek, wywołanych wpisem Tuska, to w tych najbardziej sprzyjających Tuskowi jest to 10 a nie 20 lat, a wtedy nie kto inny a Tusk stał na czele polskiego rządu. Z tą jednak różnicą, że od tamtego czasu ludzie jeżdżą lepszymi samochodami, budują domy, stać ich na wyjazdowy urlop, nie stoją po prace w długich kolejkach przed Urzędami Pracy i nie kupują w osiedlowym sklepiku „na zeszyt”. Może pan Tusk odświeżyłby sobie pamięć, jak to za jego czasów było?

  Tuskowi wydaje się także, że codzienną lekturą Polaków jest Pudelek lub co najwyżej strony Superaka opisujące życie celebrytów. Myśli sobie, że informacje z innych krajów europejskich do uszu i oczu rodaka nie docierają. Prostujemy zatem wiedzę Pana Tuska. Polacy wiedzą, że inflacja wzrosła we wszystkich krajach europejskich. Weźmy pierwszy z brzegu kraj Norwegia: 25% wzrostu ceny pieczywa i nabiału od kwietnia bieżącego roku.

  Może do Tuska nie docierają publikacje na temat Polski i polskiej gospodarki ekonomistów z innych krajów europejskich, które dla Tuska są wzorem do naśladowania. Znowu pierwszy z brzegu przykład. Holenderski dziennik ekonomiczny „Financieele Dagblad”, tak pisze o Polsce: „Polska ma obecnie najlepszy rząd od upadku komunizmu, rząd który wprowadził programy gospodarcze i socjalne i dotrzymał obietnic”.

  Niech za nasz komentarz do wpisu Tuska posłuży ten, który znalazł się pod postem Tuska, zamieszczony przez zapewne wdzięcznego za jego powrót rodaka: „3D powiadasz? Donald, depresja, demencja. Brawo Ty”.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: twtter.com
  photo by:

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap