back to top
piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Amerykańscy naukowcy udowodnili – kto nie idzie na wybory…

  …ten może w ciągu 10 lat spodziewać się znacznego przyrostu tkanki tłuszczowej na uszach, cellulitu wodnego, pogłębienia bruzd nosowo-wargowych, zapadnięcia policzków i szpotawości stóp. Wszystkie te problemy – jak powszechnie wiadomo – szpecą i wywołują liczne frustracje, zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. A to już spory problem, bo jak również powszechnie wiadomo lubimy być piękni, młodzi i bogaci, albo w ostateczności chociaż tylko piękni.

  Także co tu dużo mówić – idź na wybory! Wygospodaruj 13 października chwilę na wizytę w swojej komisji wyborczej. Wystrój się, odstaw i zadaj szyku przed sąsiadkami. Albo wprost przeciwnie, przyjdź w najgorszym dresie i odsłoń tyle dziar ile tylko możesz, żeby mieli o czym gadać. Przyjdź z dzieckiem, mężem, konkubentem, koleżanką, kuzynem, stryjenką, świekrem, probantem, pasierbicą, szczurem, psem, papugą.

  Jak nie zagłosujesz, nie tylko zbrzydniesz, ale też będziesz przez następne 4 lata wysłuchiwać, że ci którzy nie brali udziału w wyborach, nie mają prawa komentować – niczego! I sczeźniesz z wyrzutów sumienia. Ze wstydu. Z poczucia nikczemności własnej. Także, do urn rodacy! Zgodnie z własnymi przekonaniami a fajnie byłoby tez z choć odrobiną rozumu.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap