Autor pilnie poszukiwany

0

AUTOR! AUTOR! Pilnie poszukiwany jest autor programu wyborczego kandydata Trzaskowskiego. Niektóre ptaszki ćwierkają, że już jest na urlopie, po trudach kampanii swojego kandydata, Szymona Hołowni. Jest też duża szansa, że jeszcze pracuje w sztabie prezydenta Andrzeja Dudy. Za znalezienie nieszczęśnika przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Borys Budka, obiecuje dozgonną legitymację członka PO. Drogi autorze ujawnij się i nie bój, bo koniec Twojego członkostwa jest bliżej niż dalej. Nie znęcaj się nad członkami sztabu kandydata Trzaskowskiego.

Przez Ciebie, niezidentyfikowany autorze, poseł Gramatyka został poddany psychicznym torturom w wywiadzie radia RMF. Może Ty, rzeźniku platformerskich dusz, zdołasz odpowiedzieć na nękania posła przez redaktora prowadzącego. Może ty krwiopijco będziesz wiedział ile kasy trzeba przeznaczyć na realizację obietnic Rafała Trzaskowskiego? Przez Twoje unikanie spotkań poseł Gramatyka musiał być zaskoczony skomplikowanymi pytaniami. Ponoć skitrałeś gdzieś wyliczenia, sztab przetrząsnął wszystkie szuflady i zguby nie znalazł. Czy myślisz, że humanista Gramatyka ma głowę do Twoich rachunków, do których klucza nie zostawiłeś? Czy w Twej głowie choć na chwilę zagościła myśl, że konstruując dokument, powinieneś zastrzec, że na część pytań nie powinien odpowiadać „smutny pan w garniturze” a kobieta? Łosiu przebrzydły, nie dołączyłeś do programu załącznika w postaci żołnierza, który zdjąłby z posła choć część obowiązku tłumaczenia, co miałeś na myśli. Zostawiłeś biednego Gramatykę na polu bitwy, zmuszając do wywieszenia białej flagi i poddania. Po jaką cholerę wcisnąłeś tych Amerykanów do programu lub im pochodnych? Ten pieroński dziennikarz znów o kasę spytał i Gramatyka z arytmetyką sobie nie poradził.

Ludzie! Litości! Pomóżcie znaleźć autora. Jest czas do 24.00.

Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

źródło: twitter.com
photo by: