środa, 28 lutego, 2024
spot_img
More

  Najnowsze

  Balcerowicz puści nas w skarpetkach o ile ich także nie sprywatyzuje

  Jeszcze nie utworzyli rządu, jeszcze Tusk nie zajął stanowiska premiera, a już ujawniają się ściśli jego doradcy. Jednym z nich jest Leszek Balcerowicz, który biega po mediach i opowiada, jak sprawnie i szybko będzie przebiegała wyprzedaż majątku narodowego.

  Wielu z tych, co tak dzielnie stali w ogonkach do urn wyborczych nie pamiętają reform Balcerowicza. Nie pamiętają „kryminalnej” prywatyzacji, nie pamiętają upadających przedsiębiorstw i likwidacji PGR, nie pamiętają słabej złotówki, nie pamiętają ludzi żebrzących o pracę i fali samobójstw tych, co ją stracili. Prawdę mówiąc nie życzymy im tego, by odczuli na własnej skórze reformy Balcerowicza.

  Tym razem doradca Tuska wieszczy dalszą wyprzedaż polskiego majątku. Już zapowiedział prywatyzację ORLEN, polskiego giganta, który 40% przychodów czerpie z zagranicy i w tym roku wpłacił do budżetu 30 mld zł podatków i danin. Nie dość wspomnieć, że sponsoruje polski sport, z którego jesteśmy tak dumni, gdy oglądamy np. zmagania naszych lekkoatletów na światowych stadionach.

  Zaczynamy się martwić o nasze skarpetki, które zalegają w naszych szafach. Jak nam je także Balcerowicz z Tuskiem sprywatyzują, to nawet nie będzie możliwe żeby w nich na puścili.

  Wszystko co zobaczysz na łamach www.theoniondaily.com to kłamstwo a dane często zostały zmyślone lub/i sfałszowane. Strona ma charakter satyryczny. Czytasz na własną odpowiedzialność.

  źródło: Super Express

  photo: Super Express

  Najnowsze

  spot_imgspot_img

  Nie przegap